100% ανανεωμένη!ΚΛΙΚ ΕΔΩ!Τώρα και με Paysafe!ΚΛΙΚ ΕΔΩ!0% γκανιόταΚΛΙΚ ΕΔΩ!Καταθέσεις με PaysafeΚΛΙΚ ΕΔΩ!Cash Out & Live StreamingΚΛΙΚ ΕΔΩ!

Στατιστικά

Στατιστικά
ΔΙΟΡΩ/ΕΓΗΠΕΔΟΥΧΟΣΣΚΦΙΛΟΞΕΝΟΥΜΕΝΗΗΜΙΠΑΡΠΕΝΚΑΤ
« Προηγούμενη ημέραΚυριακή, 4 ΔεκεμβρίουΕπόμενη ημέρα »
07:00MELBOURNE VICTOR-PERTH GLORY (W)---Προγ
08:00BRISBANE ROAR (W-MELBOURNE CITY (---Προγ
08:00NEWCASTLE JETS-SYDNEY FC---Προγ
08:35CEREZO OSAKA-FAGIANO OKAYAMA ---Προγ
10:00ADELAIDE UNITED-WELLINGTON PHOEN---Προγ
11:00DINAMO BATUMI-TORPEDO KUTAISI---Προγ
11:00PERSELA LAMONGAN-MADURA UNITED---Προγ
12:00BOLUSPOR-BALIKESIRSPOR---Προγ
12:00ALASHKERT FC-PYUNIK---Προγ
12:00UMRANIYESPOR-SAMSUNSPOR---Προγ
12:30ALANYASPOR-KONYASPOR---Προγ
13:00CORDOBA B-LA HOYA LORCA---Προγ
13:00MURCIA-ATLETICO SANLUQU---Προγ
13:00LINARES DEPORTIV-MELILLA---Προγ
13:00RAYO MAJADAHONDA-ZAMUDIO---Προγ
13:00HERCULES-AT. BALEARES---Προγ
13:00ATLETICO SANGUNT-MALLORCA B---Προγ
13:00BADALONA-VALENCIA B---Προγ
13:00VILLARREAL B-ALCOYANO---Προγ
13:00EBRO-UD CORNELLA---Προγ
13:00VALLADOLID B-PONFERRADINA---Προγ
13:00GIRONA-LEVANTE---Προγ
13:00DACIA CHISINAU-CS PETROCUB---Προγ
13:00FC ACADEMIA CHIS-SPERANTA---Προγ
13:00FC MILSAMI ORHEI-FC SHERIFF---Προγ
13:00ZIMBRU-FC ZARIA---Προγ
13:00CD LEALTAD-LEONESA---Προγ
13:00REAL BETIS-CELTA VIGO---Προγ
13:00OSASUNA B-TUDELANO---Προγ
13:00RAYO VALLECANO-ALCORCON---Προγ
13:00AE PRAT-BARCELONA B---Προγ
13:00FUENLABRADA-ATHLETIC BILBAO ---Προγ
13:15TOLEDO-SOCUELLAMOS---Προγ
13:15FAMALICAO-AVES---Προγ
13:30MYANMAR-THAILAND---Προγ
13:30ADO DEN HAAG-FC UTRECHT---Προγ
13:30BARITO PUTERA-PERSIB BANDUNG---Προγ
13:30AC MILAN-CROTONE---Προγ
14:00NOVI PAZAR-FK SPARTAK SUBOT---Προγ
14:00FC VOLUNTARI-ASTRA GIURGIU---Προγ
14:00VOZDOVAC-RED STAR BEOGRAD---Προγ
14:00FK ISKRA-MLADOST PODGORIC---Προγ
14:00RADNICKI NIS-BORAC CACAK---Προγ
14:00OLIMPIK DONETSK-KARPATY---Προγ
14:00FK RADNIK SURDUL-RAD BEOGRAD---Προγ
14:00FC OBERLAUSITZ N0-0HERTHA BERLIN II---Αναβ
14:00BACKA PALANKA-CUKARICKI---Προγ
14:00POBEDA JUNIOR-RENOVA CEPCISTE---Προγ
14:00FK SARAJEVO-RADNIK BJELJINA---Προγ
14:00VARDAR SKOPJE-SILEKS---Προγ
14:00BREGALNICA STIP-RABOTNICKI---Προγ
14:00CURZON ASHTON FC-AFC WIMBLEDON---Προγ
14:00POBEDA0-0RENOVA CEPCISTE---Αναβ
14:00FK KORZO-TRESKA---Προγ
14:00SHKENDIJA 79-PELISTER BITOLA---Προγ
14:30VFB LEIPZIG-BERLINER AK 07---Προγ
14:30FSV WACKER NORDH-ENERGIE COTTBUS---Προγ
14:30SCHONBERG-FSV UNION FURSTE---Προγ
14:30ERZGEBIRGE AUE-VFB STUTTGART---Προγ
14:30ZFC MEUSELWITZ-VFB AUERBACH---Προγ
14:30RASEN BALLSPORT -TSG NEUSTRELITZ---Προγ
14:30FLEURY MEROGIS U-LYON LA DUCHERE---Προγ
14:30DUKLA PRAHA-SYNOT SLOVACKO---Προγ
14:30WURZBURGER KICKE-FORTUNA DUSSELDO---Προγ
14:30BIARRITZ-LES SABLES TVEC---Προγ
14:30SAINT MARCELLIN-TROYES---Προγ
14:30ARMINIA BIELEFEL-BOCHUM---Προγ
14:45LAUSANNE-GRASSHOPPERS---Προγ
14:45AL NASR-HATTA---Προγ
14:45LUGANO-THUN---Προγ
14:45WASQUEHAL-LENS---Προγ
14:45AL SHARKEYAH-EL ENTAG EL HARB---Προγ
14:45LENS-WASQUEHAL---Προγ
14:45ENPPI-PETROJET---Προγ
14:50BANNI YAS-ITTIHAD KALBA---Προγ
15:00KONINKLIJKE HFC-DE TREFFERS---Προγ
15:00JONG AZ ALKMAAR-TEC---Προγ
15:00AE SPARTI-AIGINIAKOS FC---Προγ
15:00CHANIA FC-ACHARNAIKOS FC---Προγ
15:00PANEGIALIOS-AGROTIKOS ASTERA---Προγ
15:00LOKOMOTIV MOSCOW-TEREK GROZNY---Προγ
15:00PANTHRAKIKOS KOM-KISSAMIKOS---Προγ
15:00JS KAIROUANAISE-US TATAOUINE---Προγ
15:00GAZIANTEPSPOR-AKHISAR BELEDIYE---Προγ
15:00ELAZIGSPOR-DENIZLISPOR---Προγ
15:00AS GABES-CLUB AFRICAIN---Προγ
15:00ESPERANCE-OLYMPIQUE DE BEJ---Προγ
15:00CO SIDI BOUZID-CA BIZERTIN---Προγ
15:00ANAGENISI KARDIT-APOLLON SMIRNIS---Προγ
15:00KRSKO POSAVJE-DOMZALE---Προγ
15:00OSMANLISPOR FK-KARABUKSPOR---Προγ
15:00SPORTFREUNDE LOT-DUISBURG---Προγ
15:00FSV FRANKFURT-MAGDEBURG---Προγ
15:00VFL HILDESHEIM-SV DROCHTERSEN A---Προγ
15:00DINAMO TBILISI-SABURTALO---Προγ
15:00FC NORDSJAELLAND-ODENSE BK---Προγ
15:00LAMIA-PANELEYSINIAKOS---Προγ
15:00BEROE-NEFTOHIMIK 1986---Προγ
15:00SV EICHEDE-HAMBURGER SV II---Προγ
15:00FRONTIGNAN AC-BASTIA CA---Προγ
15:00LUPO MARTINI WOL-EINTRACHT NORDER---Προγ
15:00OLYMPIAKOS-LEVADIAKOS---Προγ
15:00HOFFENHEIM II-ELVERSBERG---Προγ
15:00WATTENSCHEID-ALEMANNIA AACHEN---Προγ
15:00WUPPERTAL-FORT. DUSSELDORF---Προγ
15:00ETSV WEICHE FLEN-MEPPEN---Προγ
15:00BONNER SC-RW ESSEN---Προγ
15:15VFB HILDEN0-0KFC UERDINGEN---Αναβ
15:30GUBBIO-REGGIANA---Προγ
15:30FANO-VENEZIA---Προγ
15:30MACERATESE-SUDTIROL---Προγ
15:30MANTOVA-SANTARCANGELO---Προγ
15:30BAROKA FC-MARITZBURG UNITE---Προγ
15:30BIANCOSCUDATI PA-PORDENONE CALCIO---Προγ
15:30BLOEMFONTEIN CEL-SUPERSPORT UNITE---Προγ
15:30FEYENOORD-SPARTA ROTTERDAM---Προγ
15:30WILLEM II-FC TWENTE---Προγ
15:30SAMBENEDETTESE-MODENA---Προγ
15:30ALENCON-DRANCY---Προγ
15:30SAUMUR OFC-LE POIRE SV---Προγ
15:30AFC BOURNEMOUTH-LIVERPOOL---Προγ
15:30KORTRIJK-ANDERLECHT---Προγ
15:30GIANA ERMINIO-PONTEDERA---Προγ
15:30BLAGNAC-RED STAR 93---Προγ
15:30RANNEE LA GUERCH-BLOIS---Προγ
15:30POUZAUGES REAUMU-TOULOUSE RODEO F---Προγ
15:30KERALA BLASTERS -NORTHEAST UNITED---Προγ
15:30FERALPISALO-US ANCONA 1905---Προγ
15:30PAU FC-TARBES---Προγ
16:00SAMPDORIA-TORINO---Προγ
16:00LOCMINE-LE HAVRE---Προγ
16:00RENNES-SAINT ETIENNE---Προγ
16:00SASSUOLO-EMPOLI---Προγ
16:00FRATERNELLE-FREJUS SAINT RAP---Προγ
16:00GIRESUNSPOR-SIVASSPOR---Προγ
16:00AARAU-WOHLEN---Προγ
16:00SCHAFFHAUSEN-CHIASSO---Προγ
16:00HELLAS VERONA-PERUGIA---Προγ
16:00LAZIO-ROMA---Προγ
16:00PESCARA-CAGLIARI---Προγ
16:00NOTTS COUNTY-PETERBOROUGH UNI---Προγ
16:00ETHNIKOS ACHNAS-ARIS---Προγ
16:00APOLLON LIMASSOL-ANORTHOSIS---Προγ
16:00SLAVEN-HAJDUK SPLIT---Προγ
16:00CAMBRIDGE UNITED-COVENTRY CITY---Προγ
16:00MLADA BOLESLAV-PRIBRAM---Προγ
16:00STOURBRIDGE-NORTHAMPTON TOWN---Προγ
16:00WOKING-ACCRINGTON STANL---Προγ
16:00EASTLEIGH-HALIFAX TOWN---Προγ
16:00BRISTOL ROVERS-BARROW---Προγ
16:00BOLTON WANDERERS-SHEFFIELD UNITED---Προγ
16:00MILLWALL-BRAINTREE TOWN---Προγ
16:20SLOVAN BRATISLAV-TRNAVA---Προγ
16:30CRACOVIA KRAKOW-GORNIK LECZNA---Προγ
16:30DARMSTADT-HAMBURGER SV---Προγ
16:30FC VICTORIA ROSP-RM HAMM BENFICA---Προγ
17:00ACADEMIKA COIMBR-BRAGA B---Προγ
17:00SPORTING COVILHA-VARZIM---Προγ
17:00COVA DA PIEDADE-GIL VICENTE---Προγ
17:00PENAFIEL-FREAMUNDE---Προγ
17:00NAVAL-SERTANENSE---Προγ
17:00OVIEDO-GIMNASTIC---Προγ
17:00OCK KHOURIBGA-HASSANIA AGADIR---Προγ
17:00SHAKHTAR DONETSK-STAL DNEPRODZERZ---Προγ
17:00IZARRA-U. MUTILVERA---Προγ
17:00FC JUMILLA-CARTAGENA---Προγ
17:00ALCANENENSE-SC LUSITANIA---Προγ
17:00ST.GALLEN-SION---Προγ
17:00TEMUCO-UNIVERSIDAD DE C---Προγ
17:00AL MASRY-ASWAN FC---Προγ
17:00ROESELARE-LOMMEL---Προγ
17:00SIROKI BRIJEG-NK MLADOST DOBOJ---Προγ
17:00CHABAB RIF AL HO-KAC KENITRA---Προγ
17:00PORT VALE-HARTLEPOOL UNITE---Προγ
17:00ESBJERG FB-BRONDBY---Προγ
17:00CS FOLA ESCH-US RUMELANGE---Προγ
17:00AS EXCELSIOR-MULHOUSE---Προγ
17:00UN KAERJENG 97-FC DIFFERDANGE 0---Προγ
17:00US MONDORF LES B-RACING UNION---Προγ
17:00UNA STRASSEN-FC JEUNESSE CANA---Προγ
17:15ATHLETIC BILBAO-EIBAR---Προγ
17:15XANTHI-ASTERAS TRIPOLIS---Προγ
17:15LARISA-ATROMITOS---Προγ
17:30ALESSANDRIA-VITERBESE---Προγ
17:30AREZZO-LUPA ROMA---Προγ
17:30GOZTEPE-YENI MALATYASPOR---Προγ
17:30WOLFSBERGER AC-STURM GRAZ---Προγ
17:30PIACENZA-CASTELLI ROMANI---Προγ
17:30LITEX LOVECH-PIRIN BLAGOEVGRA---Προγ
17:45AJAX-FC GRONINGEN---Προγ
17:55RADOMLJE-OLIMPIJA LJUBLJA---Προγ
18:00REAL SOCIEDAD B-S.S. REYES---Προγ
18:00VOJVODINA-NAPREDAK---Προγ
18:00KASIMPASA-GALATASARAY---Προγ
18:00TIRGU MURES-BOTOSANI---Προγ
18:00OLHANENSE-LEIXOES---Προγ
18:00DIBBA AL FUJAIRA-AL DHAFRA---Προγ
18:00AL AIN-AL WASL---Προγ
18:00ADANASPOR-GENCLERBIRLIGI---Προγ
18:00ERMIS ARADIPPOU-AEL LIMASSOL---Προγ
18:00EVERTON-MANCHESTER UNITE---Προγ
18:00RNK SPLIT-OSIJEK---Προγ
18:00MARSEILLE-NANCY---Προγ
18:00F91 DUDELANGE-AS JEUNESSE ESCH---Προγ
18:00FEIRENSE-AROUCA---Προγ
18:00MOREIRENSE-NACIONAL---Προγ
18:00UNIAO DA MADEIRA-SANTA CLARA---Προγ
18:30MICHALOVCE-RUZOMBEROK---Προγ
18:30AUGSBURG-EINTRACHT FRANKF---Προγ
19:00FC PORTO B-BENFICA B---Προγ
19:00JAGIELLONIA BIAL-LECH POZNAN---Προγ
19:00STABAEK-JERV---Προγ
19:00PARTIZAN BEOGRAD-JAVOR---Προγ
19:00MALLORCA-VALLADOLID---Προγ
19:00ATLETICO MANCHA -MERIDA---Προγ
19:00FC PROGRES NIEDE-UNION TITUS PETA---Προγ
19:00TENERIFE-HUESCA---Προγ
19:00FC MIDTJYLLAND-AGF---Προγ
19:00SD AUCAS-DEPORTIVO CUENCA---Προγ
19:00FUERZO AMARILLA -INDEPENDIENTE DE---Προγ
19:00BNEI SACHNIN-HAPOEL RAANANA---Προγ
19:00EMELEC-UNIVERSIDAD CATO---Προγ
19:00SPORTING CHARLER-STANDARD LIEGE---Προγ
19:00RIVER PLATE-DELFIN SC---Προγ
19:00EL NACIONAL-LDU DE QUITO---Προγ
19:00MUSHUC RUNA-BARCELONA SC---Προγ
19:30ALAVES-LAS PALMAS---Προγ
19:30ZIRKA-ALEKSANDRIYA---Προγ
19:30SPORTING GIJON-OSASUNA---Προγ
19:30ALBINOLEFFE-LUMEZZANE---Προγ
19:30FORLI-TERAMO---Προγ
19:30PANATHINAIKOS-PAOK THESSALONIK---Προγ
20:00ESTORIL-BELENENSES---Προγ
20:00FBC MELGAR-UNIVERSITARIO DE---Προγ
20:00DEPORTIVO MALACA-GUASTATOYA---Προγ
20:00MISR EL MAQASHA-EL AHLY---Προγ
20:00KACM MARRAKECH-OLYMPIC CLUB DE ---Προγ
20:15BNEI YEHUDA TEL -HAPOEL TEL AVIV---Προγ
20:30STEAUA BUCURESTI-PANDURII---Προγ
21:00GUABIRA-ORIENTE PETROLER---Προγ
21:00REUS-CORDOBA---Προγ
21:00SAN JOSE-CLUB PETROLERO---Προγ
21:00GENK-LOKEREN---Προγ
21:30MONTEVIDEO WANDE-VILLA ESPANOLA---Προγ
21:30CENTRO ATLETICO -DANUBIO---Προγ
21:30DEFENSOR SPORTIN-RACING---Προγ
21:30LIVERPOOL FC-PLAZA COLONIA---Προγ
21:30NACIONAL-JUVENTUD DE LAS ---Προγ
21:30COMO-PRO PIACENZA---Προγ
21:45VALENCIA-MALAGA---Προγ
21:45NICE-TOULOUSE---Προγ
21:45FIORENTINA-PALERMO---Προγ
22:00UNION ESPANOLA-ANTOFAGASTA---Προγ
22:00TOLIMA-PATRIOTAS---Προγ
22:00DEPORTES IQUIQUE-UNIVERSIDAD CATO---Προγ
22:00UNIVERSIDAD CONC-O HIGGINS---Προγ
22:00ESTUDIANTES-TALLERES---Προγ
22:00UNION DE SANTA F-ROSARIO CENTRAL---Προγ
22:00TRISTAN SUAREZ-ACASSUSO---Προγ
22:15VITORIA DE GUIMA-CHAVES---Προγ
23:00LIBERTAD-OLIMPIA ASUNCION---Προγ
23:00PLATENSE FC-REAL ESPANA---Προγ
23:00SPORTING CRISTAL-DEPORTIVO MUNICI---Προγ
23:00ALIANZA FC-MUNICIPAL LIMENO---Προγ
23:00BOCA JUNIORS-RACING CLUB---Προγ
23:00PATRONATO DE PAR-VELEZ SARSFIELD---Προγ
23:15REAL POTOSI-THE STRONGEST---Προγ
00:00CD OLIMPIA-CD MOTAGUA---Προγ
00:00INSTITUTO-JUVENTUD UNIDA G---Προγ
00:00LD ALAJUELENSE-SANTOS DE GUAPIL---Προγ
00:15BELGRANO-TEMPERLEY---Προγ
01:00SANTA TECLA FC-ISIDRO METAPAN---Προγ
01:00COLO COLO-EVERTON CD---Προγ
01:00INDEPENDIENTE-RIVER PLATE---Προγ
01:00AUDAX ITALIANO-SAN LUIS QUILLOT---Προγ
01:10GENERAL DIAZ-GUARANI---Προγ
01:30BLOOMING-SPORT BOYS WARNE---Προγ
02:00DEPORTIVO CALI-ATLETICO BUCARAM---Προγ
02:00SPORTIVO ESTUDIA-BOCA UNIDOS---Προγ
02:30CLUB SPORT HERED-DEPORTIVO SAPRIS---Προγ
04:00CF AMERICA-NECAXA---Προγ