ΟΛΝΤΑΜ - ΚΟΛΤΣΕΣΤΕΡ (22/9/18, 17:00)

17:46 28-03-24

1
2

Άμεση επιστροφή στις νίκες, με το 3-0 στο Γκρίμσμπι. Ξέφρενο πρώτο μέρος, με ευκαιρίες εκατέρωθεν, το 0-0 όμως παρέμεινε. Όλο δικό της το β’, κλείδωσε τη νίκη με δυο γκολ σε δυο λεπτά ( 63′, 65′ ). Το 0-3 στις καθυστερήσεις.

«Tο αποτέλεσμα ήταν φανταστικό, κρατήσαμε ανέπαφη την εστία μας και πετύχαμε τρία γκολ, αξίζουν συγχαρητήρια στους παίχτες μου », απόλυτα ικανοποιημένος ο Μπαν

Συνεχίζει εκτός ο μπακ Ντάμιγκαν (0/0 ).

Συνεχίζει το εντυπωσιακό της ξεκίνημα, 3-0(23′, 35′, 80′ ) την Κέμπριτζ. Δεν ήταν καλύτερη στο α’ μέρος, ήταν όμως πιο εύστοχη και πήγε με δυο γκολ προβάδισμα στα αποδυτήρια. Άνετη στο β’, έπαιξε πάνω στο σκορ και βρήκε το 3-0 μετά από λάθος της αντίπαλης άμυνας.

Ομάδα με τα όλα της. Καλός προπονητής και παίχτες δεμένοι που γουστάρουν να παίζουν μαζί. Μοιάζει να είναι η χρονιά της.