ΟΥΛΣΑΝ

0 - 0 10-09-21

ΓΙΕΟΝΜΠΟΥΚ

Για τον αγώνα ΟΥΛΣΑΝ-ΓΙΕΟΝΜΠΟΥΚ γράφει ο Γιάννης Μπαλαμπάνης Ημερομηνία: 20:34 09/09/21
1.86

Διακοπή στην κορυφή για την Ουλσάν, αήττητη από τα τέλη Ιουλίου και το πρώτο ματς στην επιστροφή της τότε από τα ματς του Τσάμπιονς Λιγκ. Όλα καλά ως εδώ, στο ίδιο σημείο φτάνει σχεδόν κάθε χρόνο, από εδώ και πέρα είναι το στοίχημα αφού συνηθίζει να το χύνει το γάλα.

Η Γιεονμπούκ ήταν σε φουλ ρυθμούς εν μέσω διακοπής, δύο εξ αναβολής, έχει πλέον τα ίδια ματς με την Ουλσάν. Δεν την έφτασε σε πόντους πάντως, επηρεασμένη από τα πολλά προβλήματα τραυματισμών αλλά και διεθνών κλήσεων έχασε με 0-1 από την Ποχάνγκ, ευτυχώς για αυτήν πέρασε οριακά και με γκολ στις καθυστερήσεις από την έδρα της ουραγού Σεούλ στο τελευταίο, 4-3 το τελικό αποτέλεσμα σε ένα ματς με συνεχείς ανατροπές στο σκορ.

Τεράστιο ντέρμπι κορυφής που εδώ και χρόνια κρίνει τον τίτλο. Η Ουλσάν είναι πιο ξεκούραστη, δείχνει να έχει πάρει τον αέρα της αντιπάλου της φέτος, μια αντίπαλος που δεν έχει τα ίδια προβλήματα απουσιών που είχε την περασμένη εβδομάδα μεν, συνεχίζει όμως με θέματα στην απόδοσή της. Ένα κλικ στον άσο του 2,40 στη Novibet.

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Δεν έχω την παραμικρή ιδέα. Δεν θα μου κάνει καμία εντύπωση κανένα εύρος του σκορ, δεν με βοηθά και το σετ, καθαρό πάσο.

Ουλσάν

ΟΛΑ ΤΣ. ΛΙΓΚ ΑΣΙΑΣ A' N. ΚΟΡΕΑΣ

Γιεονμπούκ

A' N. ΚΟΡΕΑΣ 2011 1 - 2, 0 - 0 2012 1 - 3, 1 - 1 2013 2 - 0, 2 - 2 2014 0 - 0 2015 2 - 0, 1 - 2 2016 0 - 0, 0 - 0 2017 1 - 2, 0 - 0 2018 2 - 2, 0 - 2 2019 2 - 1, 1 - 1 2020 0 - 2, 0 - 1