Matchmoney on the go

Το Λίβερπουλ-Ρόμα παίζει ζωντανά και δυνατά στη winmasters.gr

στις 13:18 24/04/2018

Οι ημιτελικοί του Champions League είναι πλέον γεγονός! Η αρχή γίνεται απόψε με το Λίβερπουλ-Ρόμα, ή αλλιώς το ζευγάρι έκπληξη του φετινού θεσμού και η Winmasters θα δώσει το «παρών» και σε αυτή τη μεγάλη αναμέτρηση με πλήθος αγορών* και ειδικά στοιχήματα* που κλέβουν τις εντυπώσεις.

Οι «Reds» απέδειξαν στην πράξη ότι φορούν μια βαριά και ιστορική φανέλα και βρίσκονται στα ημιτελικά του θεσμού, έπειτα από μια μεγαλειώδη πρόκριση έναντι της Μάντσεστερ Σίτι. Πλέον, έχουν το δικαίωμα να ονειρεύονται το έπος του 2005, όταν και βρέθηκαν στον τελικό της Κωνσταντινούπολης και κατέκτησαν το τελευταίο τους ευρωπαϊκό τρόπαιο.

Αν η πρόκριση στους «4» ήταν για τη Λίβερπουλ μια δικαίωση της ένδοξης ιστορίας της, τότε οι φιλοξενούμενοι «Ρωμαίοι» δικαιωματικά φέρουν τον τίτλο της ευχάριστης έκπληξης της φετινής διοργάνωσης. Η Ρόμα, έχοντας επιτύχει την τεράστια ανατροπή στα προημιτελικά κόντρα στο μεγάλο φαβορί για την κατάκτηση του φετινού τροπαίου Μπαρτσελόνα, δείχνει πιο αποφασισμένη από ποτέ να διεκδικήσει αυτό που της αναλογεί και να στείλει στο… καναβάτσο όποιον τολμήσει να την υποτιμήσει!

Μεγάλη ποδοσφαιρική βραδιά για την Ευρώπη, λοιπόν, η σημερινή και το σεντόνι της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης θα κυματίζει περήφανα και στο γήπεδο της Winmasters. Μέσα σε μια υπερσύγχρονη πλατφόρμα, όλοι οι παίκτες μπορούν να βρουν τις πιο έξυπνες αγορές* για Γκολ*, Ημίχρονα*, Κόρνερ*, Κάρτες* και Περίοδο 1ου Γκολ*, έχοντας πάντα τη δυνατότητα για cashout* και γρήγορες αγορές (fast markets)*. Όσοι πιστεύουν σε μια βραδιά με πλούσιο θέμα μέσα στο «Άνφιλντ» μπορούν να βρουν την ειδική αγορά Λίβερπουλ Νίκη & Over 3.5 σε μια ανταγωνιστική απόδοση*. Παράλληλα, το πολλαπλό σκορ 2-1, 3-1, 4-1* βρίσκεται σε εξίσου ανταγωνιστική απόδοση*. Επίσης, οι υποψιασμένοι παίκτες μπορούν να βρουν την ειδική επιλογή να σκοράρει μια από τις δύο ομάδες με πέναλτι σε άκρως ανταγωνιστική απόδοση*.