Winmasters.gr: Τα φώτα σε Άνφιλντ και Πριγκιπάτο! - MatchMoney

Winmasters.gr: Τα φώτα σε Άνφιλντ και Πριγκιπάτο!

• Λίβερπουλ-Παρί και Μονακό-Ατλέτικο με πλήθος στοιχηματικών επιλογών
  • Ειδικά στοιχήματα* και συναρπαστικές αγορές παικτών
  • Θα σκοράρει με κεφαλιά ο Σαλάχ;
  • Θα ευστοχήσει σε απευθείας φάουλ ο Γκριεσμάν;

Το Champions League επιτέλους αρχίζει! Απόψε η πρεμιέρα των ομίλων της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης με δύο ματς- φωτιά σε Αγγλία και Πριγκιπάτο του Μονακό.

Στις 22:00, στο Άνφιλντ, η περσινή φιναλίστ του θεσμού Λίβερπουλ ξεκινά το νέο μεγάλο ταξίδι της στα… αστέρια κόντρα στην πανίσχυρη Παρί Σεν Ζερμέν, η οποία δείχνει αποφασισμένη να φτάσει ψηλά φέτος, έχοντας πάρει το μάθημά της από τον περσινό πρόωρο και άδοξο αποκλεισμό στη φάση των «16» από τη Ρεάλ Μαδρίτης!

Την ίδια στιγμή, στο Στάδιο Λουί Β’, η Μονακό υποδέχεται την Ατλέτικο, σε ένα ντέρμπι ανάμεσα στους «Μονεγάσκους» και τους «Ροχιμπλάνκος» της Μαδρίτης που θα δείξει ποιος είναι το αφεντικό στον 1ο όμιλο!

Στην ηλεκτρονική αρένα της Winmasters θα κυματίζει περήφανα το σεντόνι της κορυφαίας διασυλλογικής διοργάνωσης, με την εταιρεία να δίνει την ευκαιρία για περισσότερες από 250 στοιχηματικές επιλογές* και για τα δύο μεγάλα ματς σχετικά με Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ, Κάρτες και Παίκτες, παρέχοντας πάντα τη δυνατότητα στους χρήστες για γρήγορες αγορές (fast markets) και cash out*!