Winmasters.gr: Το «αιώνιο» ντέρμπι της συμπρωτεύουσας με σούπερ αγορές παικτών! - MatchMoney

Winmasters.gr: Το «αιώνιο» ντέρμπι της συμπρωτεύουσας με σούπερ αγορές παικτών!

• ΠΑΟΚ-Άρης με πλήθος στοιχηματικών επιλογών
  • Ειδικά στοιχήματα* και συναρπαστικές αγορές για παίκτες
  • Πολλαπλές επιλογές για σκορ από Ακπόμ και Γκαρσία
  • Γρήγορες αγορές* και cashout* στο live παιχνίδι

Το Clasico ανάμεσα στους «αιώνιους» της Θεσσαλονίκης είναι και πάλι εδώ! Ο πρωτοπόρος ΠΑΟΚ φιλοξενεί στην «Τούμπα» τον συμπολίτη του Άρη, με τον «Δικέφαλο του Βορρά» να παραμένει αήττητος στο ελληνικό πρωτάθλημα και τους «κιτρινόμαυρους» να βρίσκονται στην 5η θέση του βαθμολογικού πίνακα της superleague! Οι δύο ομάδες έχουν τεθεί αντιμέτωπες ξανά δύο φορές τη φετινή περίοδο, μετρώντας μια ισοπαλία για το κύπελλο και μία νίκη του ΠΑΟΚ με 2-1 μέσα στο «Χαριλαόυ» για το πρωτάθλημα. Θα συνεχίσουν ακάθεκτοι οι παίκτες του Ραζβάν Λουτσέσκου; Θα παραμείνει σε τροχιά Ευρώπης ο Άρης ο οποίος επανήλθε φέτος στην 1η τη τάξει κατηγορία;

Η Winmasters υποδέχεται το μεγάλο ματς του Βορρά με πλήθος στοιχηματικών επιλογών για Ημίχρονα, Γκολ, Περιόδους και Κόρνερ, αλλά και έξυπνα ειδικά στοιχήματα* για: