Winmasters.gr: Το Classico της Θεσσαλονίκης επιστρέφει! - MatchMoney

Winmasters.gr: Το Classico της Θεσσαλονίκης επιστρέφει!

• Άρης-ΠΑΟΚ με πλήθος αγορών
  • Ευφάνταστα ειδικά στοιχήματα* για Ημίχρονο/Τελικό και πολλαπλά σκορ
  • Σε αρκετά ανταγωνιστική απόδοση η επιλογή G/G & Over5
  • Θα υπάρξει σκορ με πέναλτι;

Το ντέρμπι της συμπρωτεύουσας είναι ξανά γεγονός! Άρης και ΠΑΟΚ τίθενται και πάλι αντιμέτωποι σχεδόν ένα μήνα μετά την τελευταία τους συνάντηση στην «Τούμπα». Τότε οι δύο ομάδες αναδείχθηκαν ισόπαλοι 1-1 για τον θεσμό του Κυπέλλου! Θα επαναληφθεί άραγε η ίδια ιστορία και στο «Χαριλάου» όπου «Κιτρινόμαυροι» και «Δικέφαλος του Βορρά» κονταροχτυπιούνται αυτή τη φορά στο πλαίσιο της 7ης αγωνιστικής της σούπερ λίγκ;

Την ίδια στιγμή, η Winmasters διαθέτει ξανά μια ευρεία γκάμα στοιχηματικών επιλογών για το Classico της Θεσσαλονίκης σχετικά με Ημίχρονα, Γκολ, Περίοδο 1ου Γκολ, Κόρνερ και Παίκτες, δίνοντας διαρκώς την ευκαιρία στους χρήστες για γρήγορες αγορές (fast markets)* και cashout*.

Παράλληλα, τα εγγεγραμμένα μέλη έχουν ακόμη την ευκαιρία να βρουν έξυπνα ειδικά στοιχήματα* σε αρκετά ανταγωνιστικές αποδόσεις, όπως: