Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ρόμπιν Χένσχενς (Ολλανδία) Γήπεδο
De Oude Meerdijk (8.600), συνθετικός χλοοτάπητας Απόσταση
127 χλμ. Καιρός
Βροχή
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Πιθανές Ενδεκάδες
Ντε Γκράαφστσαπ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| L. Unbehaun | Τ | 14/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| P. Mulder | Α | 2/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| S. Colyn | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
16 | |
| S. Wevers | Μ | 3/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
13 | |
| Wanya Marçal | Μ | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
16 | |
| A. van der Heide | Ε | 4/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| T. van Gilst | Ε | 14/7 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Έμεν - Ντε Γκράαφστσαπ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
8η
66.7%
77.8%
66.7%
6η
77.8%
88.9%
77.8%
ΠΡΟΤΑΣΗ: G/G & Over 2,5 (1,70)
Η Έμεν έκανε αυτό που έπρεπε και πέρασε με 2-0 από την έδρα της Φένλο που βρισκόταν σε κακή κατάσταση. Από ένα γκολ σε κάθε ημίχρονο, στα ευχάριστα για την ίδια ότι κατάφερε να κρατήσει το μηδέν στην άμυνα. Ικανοποίηση υπάρχει από την εν γένει πορεία. Η Ντε Γκράαφστσαπ δεν συνάντησε κανένα πρόβλημα στο εντός έδρας με την αδύναμη ΟΣ. Τη διέλυσε με 4-0 και σημείωσε όλα της τα γκολ στο πρώτο ημίχρονο. Συμπλήρωσε δέκα ματς αήττητη και τα πάει εξαιρετικά.
Η Έμεν τα αντιμετωπίζει πάντα επιθετικά τα εντός έδρας. Με τον τρόπο που παίζει, θα βοηθήσει την Ντε Γκράαφστσαπ να βρει χώρους και να απειλήσει με τη σειρά της. Αμφίρροπο ματς, αναμένεται να έχει φάσεις και γκολ. Πάμε με το G & Over 2,5 στο 1,70 της Novibet.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Έμεν - Ντε Γκράαφστσαπ
1
2.50
X
3.65
2
2.65
1
2.50
Έμεν
X
3.65
Ισοπαλία
2
2.65
Ντε Γκράαφστ.
Έμεν - Ντε Γκράαφστσαπ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.45 | 3.60 | 2.65 | 5.95% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.47 | 2.55 | 6.75% |
|
|
2.47 | 3.65 | 2.57 | 6.36% | 2.30 | 1.57 | 6.69% | 1.47 | 2.50 | 7.43% |
|
|
2.50 | 3.50 | 2.60 | 6.57% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
|
|
2.45 | 3.60 | 2.60 | 6.59% | 2.30 | 1.57 | 6.69% | 1.47 | 2.50 | 7.43% |
|
|
2.40 | 3.65 | 2.55 | 7.65% | 2.40 | 1.50 | 7.69% | 1.47 | 2.50 | 7.43% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Έμεν, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ