Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Γιαέλ Φαλκόν Πέρες (Αργεντινή) Γήπεδο
Ciudad de La Plata (53.000) Απόσταση
1031 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Εστουδιάντες - Χιμνάσια Μεντόζα
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Tomas Palacios | Α | 7/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Neves Gabriel | Μ | 8/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Joaquin Correa | Ε | 5/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Tomas O'Connor | Μ | 9/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Luciano Cingolani | Ε | 17/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Ignacio Sabatini | Ε | 14/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Εστουδιάντες - Χιμνάσια Μεντόζα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Νίκος Λάμα
6η
21.4%
53.6%
32.1%
15η
40.7%
59.3%
40.7%
Καλείται να βγάλει αντίδραση η Εστουδιάντες, καθώς αποκλείστηκε στα προημιτελικά του Κυπέλλου, από την Πλατένσε. Δεν έχει περιθώρια για απώλειες μάλιστα, αφού απέχει επτά βαθμούς από τη γραμμή των πλέι-οφ (πρώτη 8άδα). Σε πιο «ασφαλή» θέση η Χιμνάσια από την άλλη, που έχει πάρει προβάδισμα για τη μάχη της πρόκρισης. Γνωρίζει πως θα έχει δύσκολο έργο απόψε και θα παίξει με συντηρητικό πλάνο. Λογικός ο φαβοριτισμός των γηπεδούχων, που υπερέχουν σε ποιότητα και τα πηγαίνουν καλά στην έδρα τους φέτος (3-1-1).
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Εστουδιάντες - Χιμνάσια Μεντόζα
1
1.72
X
3.70
2
6.00
1
1.72
Εστουδιάντες
X
3.70
Ισοπαλία
2
6.00
Χιμνάσια Μεν.
Εστουδιάντες - Χιμνάσια Μεντόζα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.66 | 3.70 | 5.50 | 5.17% | 1.67 | 2.19 | 5.25% | 2.13 | 1.68 | 6.08% |
|
|
1.67 | 3.50 | 5.80 | 5.39% | 1.67 | 2.20 | 5.06% | 2.07 | 1.70 | 6.66% |
|
|
1.65 | 3.50 | 6.00 | 5.52% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 2.10 | 1.67 | 6.98% |
|
|
1.72 | 3.40 | 5.45 | 5.57% | 1.67 | 2.15 | 6.01% | 2.03 | 1.72 | 6.89% |
|
|
1.70 | 3.45 | 5.40 | 5.95% | 1.65 | 2.22 | 5.35% | 2.10 | 1.67 | 6.98% |
|
|
1.63 | 3.66 | 5.66 | 5.96% | 1.64 | 2.15 | 6.97% | 2.15 | 1.64 | 6.97% |
|
|
1.68 | 3.40 | 5.50 | 6.64% | 1.65 | 2.20 | 5.71% | |||
|
|
1.65 | 3.60 | 5.25 | 6.92% | 1.64 | 2.15 | 6.97% | 2.08 | 1.65 | 7.99% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Εστουδιάντες, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ