Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Alpha Projects Stadium @ Station Park (4.602) Απόσταση
70 χλμ. Καιρός
Ψυχρός
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Φορφάρ - Αμπερντίν U21 Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
0%
100%
100%
50%
100%
50%
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Φορφάρ - Αμπερντίν U21
1
1.55
X
4.50
2
5.50
1
1.55
Φορφάρ
X
4.50
Ισοπαλία
2
5.50
Αμπερντίν U2.
Φορφάρ - Αμπερντίν U21 Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.53 | 4.10 | 5.50 | 7.35% | 1.95 | 1.75 | 7.77% | |||
|
|
1.55 | 4.05 | 5.10 | 8.10% | 1.95 | 1.72 | 8.61% | 1.83 | 1.85 | 8.00% |
|
|
1.52 | 4.20 | 5.00 | 8.76% | 2.20 | 1.60 | 7.37% | 1.66 | 2.05 | 8.27% |
|
|
1.52 | 4.00 | 5.10 | 9.42% | 1.96 | 1.74 | 7.83% | 1.85 | 1.85 | 7.50% |
|
|
1.53 | 4.50 | 4.33 | 9.65% | 2.05 | 1.75 | 5.59% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φορφάρ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ