Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
Estadio Metropolitano de Techo (7.800) Απόσταση
290 χλμ. Καιρός
Ψυχρός
Σχόλια:
Υψόμετρο 2.650 μέτρων.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Φορταλέσα - Όνσε Κάλδας Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Λατίνος
14η
69.2%
80.8%
46.2%
8η
77.8%
85.2%
48.1%
Ισόβαθμες οι δυο ομάδες στον πίνακα του τρέχοντος Κλαουσούρα, εκτός 8άδας που θα ήθελαν να βρίσκονται. Έχουμε πει ότι η Φορταλέσα είναι μια «μικρούλα» της Μπογκοτά, με λιγοστό κόσμο, στηριζόμενη σε νεαρούς κατά βάση παίκτες, έχει ίδιο πλάνο με τη συμπολίτισσα Ιντερνασιονάλ, να αναδεικνύει ταλέντα και έπειτα να τα πουλάει. Από τη μεριά της, η Όνσε Κάλδας βασίζεται και φέτος στον 40χρονο φορ Ντάιρο Μορένο, πρώτο σκόρερ της λίγκας της Κολομβίας που συνεχίζει να βρίσκει δίχτυα. Αρκετά αμφίρροπη κόντρα αποτυπώνεται και στο σετ αποδόσεων, πρώτη σκέψη το Under 2 γκολ με δόση ρίσκου.
02/09
04:00
Αγώνας
Φορταλέσα - Όνσε Κάλδας
Σημείο
Under 2
Stake
5.00
Result
1-2
Profit
-5.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Φορταλέσα - Όνσε Κάλδας
1
3.55
X
3.30
2
2.35
1
3.55
Φορταλέσα
X
3.30
Ισοπαλία
2
2.35
Όνσε Κάλδας
Φορταλέσα - Όνσε Κάλδας Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.10 | 3.20 | 2.35 | 5.71% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
3.50 | 3.20 | 2.12 | 6.53% | 1.71 | 2.00 | 7.82% | 1.80 | 1.90 | 7.57% |
|
|
3.30 | 3.20 | 2.20 | 6.55% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | 1.82 | 1.88 | 7.52% |
|
|
3.55 | 3.15 | 2.10 | 7.01% | 1.73 | 2.06 | 5.97% | 1.81 | 1.92 | 6.83% |
|
|
3.30 | 3.20 | 2.15 | 7.46% | 1.70 | 2.02 | 7.69% | 1.80 | 1.90 | 7.57% |
|
|
3.45 | 3.30 | 2.03 | 7.88% | 1.71 | 2.03 | 7.18% | 1.84 | 1.87 | 7.26% |
|
|
3.38 | 3.14 | 2.06 | 9.07% | 1.71 | 2.01 | 7.60% | 1.80 | 1.90 | 7.57% |
Betting facts
Η ομάδα Φορταλέσα έχει φέρει 5 φορές το αποτέλεσμα ισοπαλία στους τελευταίους 10 αγώνες σε όλες τις διοργανώσεις.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Φορταλέσα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ