Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Σ. Στίβεν Γήπεδο
- Απόσταση
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ινβερνές - Στενχάουσμιουρ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση
4η
41.7%
83.3%
33.3%
2η
27.3%
63.6%
18.2%
Η Ινβερνές είναι άκρως μαχητική και δοκιμάζεται απέναντι στην πρωτοπόρο και αήττητη νεοφώτιστη, Στενχάουσμιουρ, που θα βρει απέναντί της μία συμπαγή άμυνα που θέλει να την κρατήσει χαμηλά, το αφήνουμε, αλλά κοιτάμε αριστερά.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ινβερνές - Στενχάουσμιουρ
1
1.90
X
3.50
2
4.60
1
1.90
Ινβερνές
X
3.50
Ισοπαλία
2
4.60
Στενχάουσμιο.
Ινβερνές - Στενχάουσμιουρ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.78 | 3.50 | 4.50 | 6.52% | 1.70 | 2.07 | 6.66% | 1.96 | 1.78 | 6.72% |
|
|
1.90 | 3.25 | 3.95 | 8.02% | 1.72 | 2.05 | 6.47% | 1.85 | 1.87 | 7.00% |
|
|
1.78 | 3.40 | 4.30 | 8.13% | 1.67 | 2.07 | 7.57% | |||
|
|
1.72 | 3.45 | 4.60 | 8.14% | 1.65 | 2.11 | 7.41% | 2.02 | 1.71 | 7.39% |
|
|
1.76 | 3.50 | 4.25 | 8.19% | 1.70 | 2.05 | 7.07% | 1.90 | 1.80 | 7.57% |
|
|
1.83 | 3.25 | 3.75 | 10.78% | 1.70 | 2.10 | 6.05% | 2.00 | 1.73 | 7.24% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ινβερνές, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ