Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Χρήστος Βεργέτης (Αρκαδίας) Γήπεδο
Nisporeni Central Stadium (5.200) Απόσταση
2.922 χλμ. Καιρός
Άστατος
Σχόλια:
4ος Όμιλος. Τελευταία αγωνιστική. Προκρίνεται στην τελική φάση η ομάδα που θα κατακτήσει την 1η θέση του ομίλου και η καλύτερη δεύτερη (δεν υπολογίζονται οι βαθμοί με την 6η της βαθμολογίας). Οι υπόλοιπες 8 δεύτερες των ομίλων θα αγωνιστούν σε μπαράζ (διπλοί αγώνες). Ισοβαθμίες: 1) Μεταξύ τους ματς (πόντοι, διαφορά τερμάτων, καλύτερη επίθεση), 2) Σε όλα τα ματς (διαφορά τερμάτων, καλύτερη επίθεση, καλύτερη εκτός έδρας επίθεση, περισσότερες νίκες, περισσότερες εκτός έδρας νίκες, βαθμοί ποινής, θέση στην UEFA). Χωρίς VAR.
Μολδαβία U21 - Καζακστάν U21
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Μολδαβία U21 - Καζακστάν U21 Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Στέφανος Κλιάφας
60%
90%
60%
60%
70%
50%
Κόντρα μεταξύ των κατά τεκμήριο χειρότερες ομάδες του 4ου γκρουπ, μιας και αυτές καταλαμβάνουν τις δύο τελευταίες θέσεις. Η Μολδαβία σε καλύτερη μοίρα με 6 β. και τρεις ισοπαλίες στα τέσσερα τελευταία παιχνίδια της. Απ’ την άλλη το Καζακστάν έχασε τα τέσσερα πιο πρόσφατα παιχνίδια του στον όμιλο. Εντυπωσιακό ωστόσο το προηγούμενο, όπου ηττήθηκε 4-3 από την Ιρλανδία, με γκολ πέναλτι στο 86’. Δίχως κίνητρο οι δύο ομάδες, θα παίξουν απελευθερωμένες. Το 1.88 στο G/G έχει την αξία του.
06/10
17:00
Αγώνας
Μολδαβία U21 - Καζακστάν U21
Σημείο
G/G
Stake
8.00
Result
3-2
Profit
+7.04
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μολδαβία U21 - Καζακστάν U21
1
2.50
X
3.40
2
2.67
1
2.50
Μολδαβία U21
X
3.40
Ισοπαλία
2
2.67
Καζακστάν U2.
Μολδαβία U21 - Καζακστάν U21 Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.45 | 3.40 | 2.60 | 7.99% | 1.83 | 1.87 | 7.51% | 1.87 | 1.88 | 6.25% |
|
|
2.50 | 3.20 | 2.67 | 8.01% | 1.75 | 1.93 | 8.22% | 1.72 | 1.95 | 8.61% |
|
|
2.45 | 3.25 | 2.66 | 8.41% | 1.80 | 1.90 | 7.57% | 1.75 | 1.95 | 7.77% |
|
|
2.39 | 3.30 | 2.62 | 9.35% | 1.81 | 1.85 | 8.51% | 1.67 | 2.01 | 8.79% |
|
|
2.45 | 3.30 | 2.55 | 9.37% | 1.67 | 2.06 | 7.77% | 1.83 | 1.83 | 8.50% |
|
|
2.38 | 3.30 | 2.55 | 10.34% | 1.73 | 2.08 | 5.55% | 1.91 | 1.80 | 7.33% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μολδαβία U21, έχει επαληθευτεί 5 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ