Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Στάιναρ Χάουγκε (Νορβηγία) Γήπεδο
Μέλοζ Στάντιον Απόσταση
100 χλμ. Καιρός
Άστατος
Α΄ Γύρος: Οντ - Μος 2-3
Σχόλια: ⚽Με το STX500 ενεργοποιείς στη στιγμή δωρεάν* στοίχημα και μπαίνεις κατευθείαν στη δράση χωρίς κατάθεση.
Σχόλια: ⚽Με το STX500 ενεργοποιείς στη στιγμή δωρεάν* στοίχημα και μπαίνεις κατευθείαν στη δράση χωρίς κατάθεση.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Linnebo Race Edvard | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Wilmer Olofsson | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Robert Marcus | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Hinrik Hardarson | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μος - Οντ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Βασίλης Γιαννούτσος
11η
81.3%
93.8%
87.5%
5η
62.5%
75%
75%
Έχει στραβώσει πολύ το πράγμα στην Μος, η οποία έρχεται από πέντε συνεχόμενες ήττες. Κάτι έπρεπε να αλλάξει κι αυτό ήταν ο προπονητής. Στη θέση του Νέσελκβιστ ήρθαν οι Γκέιρ Μπάκε και Νταβίντ Ριμπέιρο ως δίδυμο και θα κάνουν το ντεμπούτο τους κόντρα στην Οντ. Μετά από πέντε ματς χωρίς νίκη, η Οντ επέστρεψε στα τρίποντα τη προηγούμενη αγωνιστική κόντρα στην Ασάνε (4-1). Η Οντ διαθέτει σαφώς πιο σταθερό σύνολο, έχει χάσει μόλις δύο από τις επτά εξόδους της και βρίσκει απέναντί της μία άμυνα που έχει δεχθεί τουλάχιστον δύο γκολ σε καθένα από τα πέντε τελευταία ματς. Παρ' όλα αυτά η αλλαγή προπονητή πάντα φέρνει έναν... αέρα διαφορετικό. No Bet.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μος - Οντ
1
3.30
X
4.20
2
2.05
1
3.30
Μος
X
4.20
Ισοπαλία
2
2.05
Οντ
Μος - Οντ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.25 | 3.95 | 2.03 | 5.08% | 2.92 | 1.40 | 5.37% | 1.38 | 2.90 | 6.50% |
|
|
3.10 | 3.90 | 2.05 | 6.26% | 3.10 | 1.36 | 5.47% | 1.36 | 3.00 | 6.42% |
|
|
3.30 | 3.75 | 1.99 | 6.73% | 2.80 | 1.40 | 6.67% | 1.38 | 2.90 | 6.50% |
|
|
3.00 | 4.20 | 1.96 | 7.55% | 3.00 | 1.33 | 7.85% | 1.33 | 3.00 | 7.85% |
|
|
3.25 | 3.70 | 1.98 | 7.67% | 2.87 | 1.36 | 7.73% | 1.34 | 3.00 | 7.37% |
|
|
3.25 | 3.75 | 1.92 | 8.69% | 2.90 | 1.35 | 7.88% | 1.35 | 2.95 | 7.38% |
|
|
3.21 | 3.61 | 1.96 | 8.99% | 2.85 | 1.37 | 7.48% | 1.35 | 2.95 | 7.38% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μος, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ