ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ - ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ (26/11/22, 19:00) ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ - MatchMoney

ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ

1 - 1 26-11-22

ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ

Για τον αγώνα ΝΤΑΓΚΕΝΑΜ-ΤΖΙΛΙΓΧΑΜ γράφει ο Πάνος Ζάρρας Ημερομηνία: 01:44 26/11/22
2.05

*** ΤΙ ΙΣΧΥΕΙ: Νοκ άουτ αναμετρήσεις για τον δεύτερο γύρο του κυπέλλου. Σε περίπτωση ισοπαλίας στην κανονική διάρκεια δεν ακολουθεί παράταση ή πέναλτι αλλά επαναληπτικός αγώνας στην έδρα του φιλοξενούμενου.

Οι φιλοξενούμενοι από αρχές της χρονιάς δεν κόβουν ούτε με βαλέ που λένε. Στο οικτρό 2-8-9 το γενικό τους ρεκόρ στην Λιγκ 2, η ομάδα υποχώρησε στην ζώνη του υποβιβασμού και ο μάνατζερ Χάρις αρχές της εβδομάδες έβγαλε στην σέντρα τους παίκτες του, προειδοποιώντας πως στην μεταγραφική του Γενάρη θα αλλάξει πολλά. Συν τοις άλλοις την Τρίτη έδωσε έξτρα αγώνα στο Κρόουλι (0-0) και το ρόστερ της δεν φημίζεται ιδιαίτερα για το βάθος του. Η Ντάγκεναμ αγωνίζεται μεν μια κατηγορία χαμηλότερα (Νάσιοναλ Λιγκ), διανύει ωστόσο περίοδο φόρμας (6-3-1 στα 10 τελευταία σε όλες τις διοργανώσεις), ενώ και στην έδρα της (6-3-1) παραμένει σκληρό καρύδι από αρχές της σεζόν.

Μόνο κακό δεν είναι το 1 DNB στο 1,75 της Stoiximan.

21+ | Ρυθμιστής ΕΕΕΠ | Γραμμή βοήθειας ΚΕΘΕΑ: 210 9237777 | Παίξε Υπεύθυνα

Η Ντάγκεναμ βασίζει πολύ στην καλή αμυντική της λειτουργία, την ίδια στιγμή που η Τζίλιγχαμ βλέπει στις εξόδους της το αντίπαλο τέρμα με το κιάλι. Σωστό διάβασμα από τους μπουκ τοποθετώντας το Under 2,5 μαξ στο 1,60- 1,66, απόδοση η οποία δεν έχει και ιδιαίτερο ενδιαφέρον.