ΟΜΟΝΟΙΑ - ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ (5/12/22, 19:00) ΠΡΟΓΝΩΣΤΙΚΑ ΣΤΟΙΧΗΜΑΤΟΣ

ΟΜΟΝΟΙΑ

4 - 0 05-12-22

ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ

Για τον αγώνα ΟΜΟΝΟΙΑ-ΚΑΡΜΙΩΤΙΣΣΑ γράφει ο Γιώργος Φραδελάκης Ημερομηνία: 01:47 05/12/22

Δώσε το προγνωστικό σου

1
X
2
U
O
Advertisement
ΑΝΑΛΥΣΗ

      Ομόνοια

      ΟΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟ ΚΟΝΦΕΡΕΝΣ ΛΙΓΚ ΣΟΥΠΕΡ ΚΑΠ ΚΥΠΡΟΥ
      ΟΛΑ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠΟΜΕΝΑ

      Καρμιώτισσα

      ΟΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟ
      ΟΛΑ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΕΠΟΜΕΝΑ

      ΠΡΟΪΣΤΟΡΙΑ

      Α' ΚΥΠΡΟΥ 2013/2014 - 2014/2015 - 2015/2016 - 2016/2017 4 - 2 2017/2018 - 2018/2019 - 2019/2020 - 2020/2021 1 - 0 2021/2022 - 2022/2023 4 - 0

      Α' ΚΥΠΡΟΥ - 1. Division

      ΣΥΝΟΛΟ ΕΝΤΟΣ ΕΚΤΟΣ ΦΟΡΜΑ
      ΟΜΑΔΑ ΑΓ Β Ν Ι Η ΓΚΟΛ Ν Ι Η ΓΚΟΛ Ν Ι Η ΓΚΟΛ
      1 ΑΠΟΕΛ 26 59 18 5 3 40 - 13 8 4 1 19 - 4 10 1 2 21 - 9 HNNINN
      2 ΑΕΚ Λάρνακας 26 57 18 3 5 46 - 21 11 2 0 28 - 9 7 1 5 18 - 12 NNIHHN
      3 Άρης Λεμεσού 26 53 15 8 3 46 - 20 7 4 2 25 - 12 8 4 1 21 - 8 NNNNIN
      4 Πάφος 26 50 14 8 4 48 - 20 8 3 2 27 - 11 6 5 2 21 - 9 IHNHII
      5 Απόλλων Λεμεσού 26 44 13 5 7 34 - 27 8 1 3 19 - 12 5 4 4 15 - 15 NHHNNN
      6 Ομόνοια 26 41 13 2 11 37 - 28 9 1 3 24 - 7 4 1 8 13 - 21 IHHNHN
      7 Νέα Σαλαμίνα 26 38 12 2 12 27 - 34 6 2 5 16 - 17 6 0 7 11 - 17 NNHHIH
      8 ΑΕΛ 26 35 10 5 10 21 - 20 7 1 5 13 - 11 3 4 5 8 - 9 HNHNIH
      9 Ανόρθωση 26 33 9 6 11 22 - 30 5 4 3 15 - 11 4 2 7 7 - 16 INNNIH
      10 Καρμιώτισσα 26 27 7 6 13 25 - 40 3 3 7 11 - 17 3 3 6 11 - 23 NHNIHH
      11 Παραλίμνι 26 21 6 3 17 22 - 38 3 2 8 12 - 16 3 1 9 10 - 22 HNHINH
      12 Δόξα 26 21 5 6 15 18 - 36 2 3 8 6 - 16 3 3 7 12 - 20 IHIINN
      13 Ολυμπιακός 26 16 2 10 14 16 - 40 1 6 6 7 - 15 1 4 8 9 - 25 HHIHII
      14 Ακρίτας 26 12 3 3 20 15 - 50 3 0 10 9 - 25 0 3 10 6 - 25 HHIHHH

      ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ - 1. Division

      ΓΚΟΛ ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΗΜΙΧ.ΕΝΤΟΣ ΗΜΙΧ.ΕΚΤΟΣ UNDER/OVER UNDER/OVER 3,5 GOAL/GOAL
      ΟΜΑΔΑ 0-1 2-3 4-6 7+ Ν Ι Η 1 X Η Ν Ι Η UNDER OVER UNDER OVER G/G NO G/G
      ΑΠΟΕΛ 9 9 8 0 12 12 2 8 5 0 4 7 2 13 13 18 8 11 15
      Άρης Λεμεσού 7 11 7 1 13 10 3 6 6 1 7 4 2 12 14 18 8 9 17
      ΑΕΚ Λάρνακας 8 11 6 1 8 12 6 4 5 4 4 7 2 12 14 19 7 11 15
      Πάφος 8 11 6 1 9 13 4 4 6 3 5 7 1 12 14 19 7 10 16
      Ομόνοια 4 12 10 0 9 13 4 6 6 1 3 7 3 9 17 16 10 15 11
      Ανόρθωση 8 11 7 0 10 11 5 3 7 3 7 4 2 16 10 19 7 11 15
      Απόλλων Λεμεσού 7 13 5 1 12 7 7 3 5 5 9 2 2 15 11 20 6 10 16
      Νέα Σαλαμίνα 4 13 9 0 7 12 7 3 7 3 4 5 4 12 14 17 9 11 15
      ΑΕΛ 5 9 10 1 8 4 13 4 2 7 4 2 6 9 16 14 11 15 10
      Εθνικός Άχνας 3 11 9 3 6 11 9 5 3 5 1 8 4 10 16 14 12 17 9
      Καρμιώτισσα 4 12 9 1 3 12 11 2 7 4 1 5 7 7 19 16 10 16 10
      ΑΕ Ζακακίου 3 10 12 1 6 10 10 3 5 5 3 5 5 11 15 13 13 17 9
      Οθέλλος 6 13 6 0 1 11 13 0 5 7 1 6 6 10 15 19 6 11 14
      Δόξα 4 14 8 0 4 8 14 2 4 7 2 4 7 14 12 18 8 8 18

      ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ - 1. Division Championship Playoff

      ΓΚΟΛ ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΗΜΙΧ.ΕΝΤΟΣ ΗΜΙΧ.ΕΚΤΟΣ UNDER/OVER UNDER/OVER 3,5 GOAL/GOAL
      ΟΜΑΔΑ 0-1 2-3 4-6 7+ Ν Ι Η 1 X Η Ν Ι Η UNDER OVER UNDER OVER G/G NO G/G

      ΣΤΑΤΙΣΤΙΚΑ - 1. Division Relegation Playoff

      ΓΚΟΛ ΗΜΙΧΡΟΝΑ ΗΜΙΧ.ΕΝΤΟΣ ΗΜΙΧ.ΕΚΤΟΣ UNDER/OVER UNDER/OVER 3,5 GOAL/GOAL
      ΟΜΑΔΑ 0-1 2-3 4-6 7+ Ν Ι Η 1 X Η Ν Ι Η UNDER OVER UNDER OVER G/G NO G/G
      Νέα Σαλαμίνα 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0
      ΑΕΛ 0 1 0 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 1 1 0 1 0
      Εθνικός Άχνας 0 1 0 0 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 1 0 1 0
      Καρμιώτισσα 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 1 1 0 1 0
      Οθέλλος 0 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 1 0 1 0 1 0
      ΑΕ Ζακακίου 0 1 0 0 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 1 0 1 0
      24/2 15:00
      ΤΣΙΤΑΝΤΕΛΑ - ΚΑΤΑΝΤΖΑΡΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ
      24/2 15:00
      ΚΡΕΜΟΝΕΖΕ - ΠΑΛΕΡΜΟ Β' ΙΤΑΛΙΑΣ
      24/2 16:30
      ΒΕΡΝΤΕΡ - ΝΤΑΡΜΣΤΑΝΤ Α' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
      24/2 17:00
      ΚΡΙΣΤΑΛ ΠΑΛΑΣ - ΜΠΕΡΝΛΙ ΠΡΕΜΙΕΡ ΛΙΓΚ
      24/2 17:00
      ΧΙΜΠΕΡΝΙΑΝ - ΝΤΑΝΤΙ ΠΡΕΜΙΕΡΣΙΠ
      24/2 17:00
      ΜΑΝΣΦΙΛΝΤ - ΣΑΛΦΟΡΝΤ ΛΙΓΚ 2
      24/2 17:00
      ΕΞΕΤΕΡ - ΦΛΙΤΓΟΥΝΤ ΛΙΓΚ 1
      24/2 17:00
      ΜΠΡΙΣΤΟΛ ΡΟΒΕΡΣ - ΚΑΡΛΑΪΛ ΛΙΓΚ 1
      24/2 19:00
      ΛΑΜΙΑ - ΑΕΚ STOIXIMAN ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
      24/2 19:00
      ΣΑΛΕΡΝΙΤΑΝΑ - ΜΟΝΤΣΑ Α' ΙΤΑΛΙΑΣ
      24/2 19:30
      ΕΪΜΠΑΡ - ΕΣΠΑΝΙΟΛ Β' ΙΣΠΑΝΙΑΣ
      24/2 19:45
      ΒΑΑΛΒΑΪΚ - ΦΟΡΤΟΥΝΑ Α' ΟΛΛΑΝΔΙΑΣ
      24/2 20:00
      ΒΑΛΕΝΣΙΕΝ - ΡΟΝΤΕΖ Β' ΓΑΛΛΙΑΣ
      24/2 23:00
      ΟΥΝ. ΝΤΕ ΤΣΙΛΕ - ΑΟΥΝΤΑΞ Α' ΧΙΛΗΣ
      25/2 15:00
      ΑΟ ΤΗΛΥΚΡΑΤΗΣ - ΚΑΛΛΙΘΕΑ ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ 2
      25/2 17:00
      ΠΑΝΑΙΤΩΛΙΚΟΣ - ΠΑΟΚ STOIXIMAN ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
      25/2 18:00
      ΟΛΥΜΠΙΑΚΟΣ - ΑΣΤΕΡΑΣ ΤΡΙΠΟΛΗΣ STOIXIMAN ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
      25/2 20:00
      ΠΑΝΑΘΗΝΑΪΚΟΣ - ΚΗΦΙΣΙΑ STOIXIMAN ΣΟΥΠΕΡ ΛΙΓΚ
      25/2 20:30
      ΑΟΥΓΚΣΜΠΟΥΡΓΚ - ΦΡΑΪΜΠΟΥΡΓΚ Α' ΓΕΡΜΑΝΙΑΣ
      25/2 21:45
      ΜΙΛΑΝ - ΑΤΑΛΑΝΤΑ Α' ΙΤΑΛΙΑΣ
      25/2 23:00
      Ο' ΧΙΓΚΙΝΣ - ΚΟΛΟ ΚΟΛΟ Α' ΧΙΛΗΣ