Ανάλυση
Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Βίλι Ντελαζό (Γαλλία) Γήπεδο
- Απόσταση
-
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Οσέρ
Ανάλυση:
Παιχνίδι με παιχνίδι ανεβαίνει σκαλί και μετά τις τρεις αρχικές ήττες έχει 3-0-1 τις τέσσερις τελευταίες αγωνιστικές. Εκανε και το πρώτο διπλό της, σε κόντρα με χαρακτήρα εξάποντου στη Χάβρη. Δεν αμφισβητείται στο παραμικρό η επικράτησή της. Είχε επιθετικότητα από τα πρώτα λεπτά αλλά και υπομονή αφού δεν της βγήκαν οι πρώτες φάσεις. Τελικά στο 40’ και 61’ ο Καμερουνέζος Νάμασο έκανε το 0-2, δεν αγχώθηκε στο 1-2 και έφτασε στο τρίτο γκολ με τον ακραίο Φεβρ, που στα τελευταία παιχνίδια δείχνει να είναι στην καλύτερη φόρμα του. Τα xGoals ήταν 1,4-2,7. Αλλαξε γκολκίπερ με τον έμπειρο Ναρντί να παίζει για πρώτη φορά φέτος. Over 2,5 + G/G τα 6/7. Κερδίζει 5,5 κόρνερ ανά αγώνα. Τα πηγαίνει καλά σε τελικές εντός εστίας με 5,1 μέσο όρο.
Αγωνιστικά νέα:
Ουδέν νεότερο. Δεύτερο απών ο ακραίος Λασκαρί. Απών λόγω ίωσης στην προπόνηση της Τετάρτης ο Νάμασο (3 γκολ) αλλά θα είναι στη θέση του. Ο Αγγλος φορ Αρτσερ (4 γκολ), πρώτος της σκόρερ σκόραρε στα δύο τελευταία εντός έδρας. Εχει 1,5 τελική εντός εστίας μέσο όρο. Ανεβάζει συνεχώς στροφές ο Ρομέν Φεβρ (1 γκολ, 2 ασίστ).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Λε Μαν
Ανάλυση:
Μέχρι την προηγούμενη αγωνιστική άφηνε καλή αίσθηση με τη νοοτροπία της και το σχεδόν έξω καρδιά στιλ της. Με την Τουλούζ όμως έβγαλε πολλές αδυναμίες και το 0-3 ήρθε πανεύκολα (xGoals 0,95-1,81). Το ότι κράτησε 0-0 στο ημίχρονο είναι σχεδόν θαύμα αλλά αποκαταστάθηκε η τάξη στη συνέχεια. Μας φλόμωσε στις σέντρες (έκανε 35) αλλά δεν δημιούργησε κανένα σοβαρό κίνδυνο. Ηταν η πρώτη φορά φέτος που δεν σκόραρε. Ψάχνεται στο κέντρο ο Βιντερά που έριξε βασικό τον Ντ. Τραορέ, φετινό απόκτημα από την Μπάρι. Δέχθηκε γκολ σ’ όλα τα παιχνίδια. Over 2,5 ή G/G τα 6/7. Δέχεται γκολ τέσσερα σερί δεύτερα ημίχρονα. Κερδίζει μόλις 2,7 κόρνερ ανά αγώνα.
Αγωνιστικά νέα:
Τραυματίας ο βασικός στόπερ Βουαγιέ. Εκτός στα τελευταία ο καλός χαφ Μπουραμπά. Το σχήμα είναι αρκετά κλασικό. Δεν ξεχωρίζει ιδιαίτερα κάποιος στο κέντρο, όλοι αλληλοκαλύπτονται. Μπροστά πιο σίγουρος είναι ο πρώτος σκόρερ Μαφουτά (4 γκολ) ενώ μπορεί να επαναφέρει τον έμπειρο Σενεγαλέζο Αμπίμπ Ντιαλό (1 γκολ).
Πιθανές Ενδεκάδες
Λε Μαν
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Bryan Okoh | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Telli Siwe | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Assane Diousse | Μ | 1/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
| Remy Labeau Lascary | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Harold Voyer | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Adil Bourabaa | Μ | 12/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Erwan Colas | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
7 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Οσέρ - Λε Μαν Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γάλλος
13η
87.5%
87.5%
75%
16η
87.5%
100%
75%
Σχετικά δίκαιο το 2,00 – 2,05 του άσου στην Οσέρ που είναι στην καλύτερη ως τώρα κατάσταση. Φαίνεται περίπου να ξέρει τι θέλει. Στη Λε Μαν αυτή η σφαλιάρα έβγαλε μπροστά τις αδυναμίες της που ειδικά στην άμυνα είναι αρκετές. Αν η απόδοση του άσου είναι απλά ΟΚ, νομίζω πως το 3,00 στο anytime του Αρτσερ μάλλον τον αδικεί. Εκτός του ότι ο Αγγλος είναι αρκετά εύστοχος και βρίσκει εστία, σκόραρε στα δύο προηγούμενα εντός έδρας. Στα υπόψη σε απλά ΟΚ αποδόσεις το Over 2,5 όπως και το Over 4,5 εντός εστίας της Οσέρ στο 1,70. Δείτε και στο HALLOWEEN…προσφορά* χωρίς κατάθεση με έως 550 δώρα
25/10
18:15
Αγώνας
Οσέρ - Λε Μαν
Σημείο
Αρτσερ anytime
Stake
5.00
Result
ΝΑΙ
Profit
+10.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Οσέρ - Λε Μαν
1
2.20
X
3.60
2
3.45
1
2.20
Οσέρ
X
3.60
Ισοπαλία
2
3.45
Λε Μαν
Οσέρ - Λε Μαν Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.15 | 3.60 | 3.35 | 3.98% | 2.15 | 1.70 | 5.06% | 1.60 | 2.25 | 6.49% |
|
|
2.11 | 3.55 | 3.45 | 4.35% | 2.12 | 1.71 | 5.35% | 1.59 | 2.28 | 6.33% |
|
|
2.12 | 3.60 | 3.35 | 4.58% | 2.15 | 1.70 | 5.06% | 1.57 | 2.30 | 6.69% |
|
|
2.20 | 3.40 | 3.25 | 5.33% | 1.90 | 1.90 | 5.00% | 1.72 | 2.05 | 6.47% |
|
|
2.15 | 3.50 | 3.25 | 5.53% | 2.10 | 1.73 | 5.14% | 1.62 | 2.25 | 5.81% |
|
|
2.10 | 3.60 | 3.25 | 5.81% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
2.15 | 3.30 | 3.10 | 8.32% | 1.70 | 1.92 | 9.83% | |||
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Οσέρ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ