Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
G. Laflin Γήπεδο
Select Car Leasing Stadium (24.161) Απόσταση
106 χλμ. Καιρός
Άστατος
Σχόλια:
Αγώνας του Λιγκ Τρόφι για τον τρίτο όμιλο του Νότου. Στη διοργάνωση παίρνουν μέρος 48 ομάδες από Α' και Β' Αγγλίας, καθώς και 16 ομάδες Ακαδημιών κατηγορίας 1. Σχηματίστηκαν 16 γκρουπ των 4 ομάδων, με γεωγραφικά κριτήρια (Βορράς – Νότος). Κάθε ομάδα αντιμετωπίζει την άλλη μία φορά και οι δύο πρώτες κάθε ομίλου προκρίνονται στη νοκ άουτ φάση. Σε περίπτωση ισοπαλίας, κάθε ομάδα παίρνει έναν βαθμό, ακολουθεί απευθείας η διαδικασία των πέναλτι και ο νικητής κερδίζει έναν επιπλέον βαθμό.
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Βαθμολογία
9.6/10
☆☆☆☆☆
★★★★★
Γρήγορη πλοήγηση
Kαινοτόμες προσφορές*
Τα καλύτερα Bet Builder*
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Ρέντινγκ - Τσέλσι U21 Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Γιώργος Κούλης
50%
100%
-
66.7%
100%
66.7%
Η Ρέντινγκ (Α' Αγγλίας) βρίσκεται σε καλή κατάσταση, συνεχίζοντας τέσσερα διαδοχικά επίσημα παιχνίδια αήττητη (2-2-0). Στην πρεμιέρα του θεσμού κέρδισε στη διαδικασία των πέναλτι (1-1 κανονική διάρκεια) τη Γουίκομ εντός έδρας. Η Τσέλσι U21 (Πρέμιερ Λιγκ 2) επιδιώκει τους τρεις πόντους στην αναμέτρηση, ώστε να εξαντλήσει τις πιθανότητες για τη 2η θέση του ομίλου. Και οι δύο ομάδες αγωνίζονται με επιθετική φιλοσοφία, από έξι G/G προέρχεται η Τσέλσι U21 και θα το επιλέξουμε σε απόδοση 1,70.
13/10
21:00
Αγώνας
Ρέντινγκ - Τσέλσι U21
Σημείο
G/G
Stake
5.00
Result
0-2
Profit
-5.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ρέντινγκ - Τσέλσι U21
1
1.62
X
5.50
2
4.80
1
1.62
Ρέντινγκ
X
5.50
Ισοπαλία
2
4.80
Τσέλσι U21
Ρέντινγκ - Τσέλσι U21 Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.56 | 4.85 | 4.80 | 5.26% | 3.50 | 1.30 | 5.21% | 1.39 | 2.90 | 6.04% |
|
|
1.57 | 4.80 | 4.35 | 6.99% | 3.40 | 1.28 | 7.01% | 1.37 | 2.85 | 7.48% |
|
|
1.62 | 4.25 | 4.20 | 8.31% | 3.20 | 1.30 | 7.56% | 1.36 | 2.90 | 7.42% |
|
|
1.56 | 4.40 | 4.30 | 9.16% | 3.10 | 1.31 | 7.91% | 1.38 | 2.70 | 8.68% |
|
|
1.50 | 4.60 | 4.30 | 10.44% | 3.35 | 1.28 | 7.39% | 1.38 | 2.80 | 7.56% |
|
|
1.40 | 5.50 | 4.50 | 10.58% | 4.00 | 1.22 | 6.51% | 1.40 | 2.75 | 7.23% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ρέντινγκ, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ