Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ν. Λαμολίνα Γήπεδο
Eva Perón de Junín (22.000) Απόσταση
277 Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Tiago Palacios | Μ | 17/4 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σαρμιέντο - Εστουδιάντες Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Νίκος Λάμα
13η
45.8%
70.8%
50%
6η
16.7%
50%
25%
Αμφότερες οι ομάδες έχουν βρει τα πατήματά τους το τελευταίο διάστημα. Η Σαρμιέντο, βγάζει πολύ καλά στοιχεία και έρχεται από τρεις διαδοχικές νίκες. Η Εστουδιάντες από την άλλη, πανηγύρισε νίκη με 3-0 επί της Κατόλικα μεσοβδόμαδα στο Σαντιάγο και πήρε την πρόκριση για τα προημιτελικά του Κόπα Λιμπερταδόρες. Σαφώς πιο κουρασμένοι οι φιλοξενούμενοι, ενώ τραυματίστηκε και ο πολύτιμος μεσοεπιθετικός Παλάσιος, όμως έχουν την ποιότητα να προκαλέσουν ζημιές. Θα προτιμήσω την ισοπαλία στο Χουνίν, που θεωρώ θα βολέψει και τις δύο πλευρές απόψε.
23/08
20:45
Αγώνας
Σαρμιέντο - Εστουδιάντες
Σημείο
Χ
Stake
5.00
Result
2-0
Profit
-5.00
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σαρμιέντο - Εστουδιάντες
1
3.35
X
2.95
2
2.62
1
3.35
Σαρμιέντο
X
2.95
Ισοπαλία
2
2.62
Εστουδιάντες
Σαρμιέντο - Εστουδιάντες Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.20 | 2.95 | 2.46 | 5.48% | 1.49 | 2.60 | 5.28% | 2.12 | 1.68 | 6.27% |
|
|
3.10 | 2.80 | 2.62 | 5.79% | 1.48 | 2.60 | 5.69% | 2.05 | 1.70 | 7.07% |
|
|
3.10 | 2.92 | 2.52 | 5.83% | 1.50 | 2.60 | 4.88% | 2.07 | 1.70 | 6.66% |
|
|
3.15 | 2.80 | 2.55 | 6.26% | 1.45 | 2.55 | 7.56% | 2.10 | 1.66 | 7.29% |
|
|
3.15 | 2.80 | 2.55 | 6.26% | 1.48 | 2.55 | 6.35% | 2.15 | 1.65 | 6.64% |
|
|
3.04 | 2.93 | 2.50 | 6.56% | 1.45 | 2.40 | 9.61% | 2.06 | 1.71 | 6.56% |
|
|
3.35 | 2.71 | 2.45 | 7.04% | 1.42 | 2.90 | 4.68% | 2.20 | 1.60 | 7.37% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σαρμιέντο, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Under 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ