Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
F. Mendes Γήπεδο
Arena Castelão (63.900) Απόσταση
3.648 χλμ. Καιρός
Ζέστη
Α΄ Γύρος: Κρισιούμα - Σεαρά 1-1
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Nogueira Matheus | Τ | 21/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Cesar Julio | Α | 13/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Sanchez | Α | 25/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Savio | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Gilmar | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
17 | |
| Rocha Gabriel | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Nicolas Ferreira Berrondo Michael | Ε | 4/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Lobo Gui | Μ |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | ||
| Waguininho | Ε | 15/2 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σεαρά - Κρισιούμα Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Λάτιν
16η
52.9%
70.6%
38.2%
5η
34.3%
60%
22.9%
Απόδραση παραμονής για την Σεαρά με 0-1 στο εξάποντο με την Αβαΐ και πλέον πήγε στο +9 από την επικίνδυνη ζώνη, αναπνέοντας πολύ πιο ήρεμα και σταθερά. Πιθανότατα θα είναι και το πρώτο παιχνίδι με τον Ντανιέλ Παουλίστα στον πάγκο που θα μπει χωρίς την υποχρέωση της νίκης. Η Κρισιούμα κέρδισε 0-2 στην Λοντρίνα για να επανέλθει δυναμικά στην μάχη της απευθείας ανόδου και στο -3 από την 2η θέση. Δύσκολη έξοδος είναι η συγκεκριμένη για την Κρισιούμα που δεν έχει κερδίσει σε έντεκα επισκέψεις της στην Σεαρά από το 1986 (0-4-7). Πετυχαίνει και την Σεαρά στην δική της καλύτερη στιγμή στην χρονιά. Δεν βλέπουμε διπλό εδώ και κρατάμε το ασιατικό 1 (0 Α.Η.) σε αποδόσεις 1,70-1,75.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σεαρά - Κρισιούμα
1
2.75
X
3.20
2
2.71
1
2.75
Σεαρά
X
3.20
Ισοπαλία
2
2.71
Κρισιούμα
Σεαρά - Κρισιούμα Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.75 | 3.20 | 2.62 | 5.47% | 1.60 | 2.30 | 5.64% | 1.91 | 1.80 | 7.33% |
|
|
2.66 | 3.10 | 2.71 | 6.33% | 1.58 | 2.28 | 6.67% | 1.90 | 1.76 | 8.63% |
|
|
2.65 | 3.10 | 2.70 | 6.57% | 1.57 | 2.30 | 6.69% | 1.93 | 1.78 | 7.40% |
|
|
2.60 | 3.15 | 2.70 | 6.76% | 1.59 | 2.35 | 5.16% | 2.00 | 1.78 | 5.82% |
|
|
2.60 | 3.10 | 2.70 | 7.20% | 1.59 | 2.28 | 6.33% | 1.93 | 1.78 | 7.40% |
|
|
2.62 | 3.00 | 2.62 | 8.82% | 1.55 | 2.25 | 8.22% | 1.95 | 1.75 | 7.77% |
|
|
2.50 | 3.05 | 2.60 | 10.11% | 1.58 | 2.25 | 7.18% | 1.92 | 1.78 | 7.63% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεαρά, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ