Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Χένρικ Πέντερσεν (Δανία) Γήπεδο
Νάντερουντ Στάντιον (5.000) Απόσταση
500 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: Ράνχαϊμ - Στάμπαεκ 2-5
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Sebastian Olderheim | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Gjermund Asen | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Famara Camara | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Στάμπαεκ - Ράνχαϊμ Προγνωστικά
Ομάδα
Θέση
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Βασίλης Γιαννούτσος
1η
50%
88.9%
72.2%
9η
83.3%
100%
94.4%
Η Στάμπαεκ βρίσκεται στην κορυφή και έχει μετατρέψει τα τελευταία παιχνίδια της σε παραστάσεις, έχει πέντε συνεχόμενες νίκες πρωταθλήματος με 21-5 γκολ, μεταξύ των οποίων 6-0 τη Χοντ και 4-0 εκτός την Έγκερσουντ. Στην έδρα της μετρά 7-0-1 και 25-8 τέρματα. Η Ράνχαϊμ μπορεί να σκοράρει - έχει ήδη 44 γκολ - αλλά αμυντικά αποτελεί μία από τις πιο προβληματικές ομάδες της κατηγορίας με 45 παθητικό. Στον πρώτο γύρο η Στάμπαεκ πέρασε με 5-2 από το Τρόντχαϊμ. Πάμε με την καθαρή νίκη των γηπεδούχων.
26/08
20:00
Αγώνας
Στάμπαεκ - Ράνχαϊμ
Σημείο
1 (-1 Ε.Η)
Stake
10.00
Result
4-2
Profit
+9.50
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Στάμπαεκ - Ράνχαϊμ
1
1.43
X
6.25
2
6.40
1
1.43
Στάμπαεκ
X
6.25
Ισοπαλία
2
6.40
Ράνχαϊμ
Στάμπαεκ - Ράνχαϊμ Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.37 | 5.90 | 6.40 | 5.27% | 4.25 | 1.22 | 5.21% | 1.36 | 3.00 | 6.42% |
|
|
1.43 | 5.25 | 5.50 | 6.68% | 4.10 | 1.20 | 7.17% | 1.33 | 3.10 | 6.93% |
|
|
1.36 | 6.25 | 5.50 | 7.16% | 4.50 | 1.18 | 6.51% | 1.36 | 3.00 | 6.42% |
|
|
1.35 | 5.50 | 6.33 | 7.45% | 1.33 | 3.00 | 7.85% | |||
|
|
1.36 | 5.50 | 6.10 | 7.50% | 4.10 | 1.20 | 7.17% | 1.36 | 2.92 | 7.21% |
|
|
1.35 | 5.50 | 6.10 | 7.96% | 4.00 | 1.20 | 7.69% | 1.32 | 3.05 | 7.87% |
|
|
1.34 | 5.40 | 6.00 | 8.94% | 4.15 | 1.19 | 7.52% | 1.35 | 2.95 | 7.38% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Στάμπαεκ, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ