Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Ισμαήλ Ελφάθ (ΗΠΑ) Γήπεδο
Saputo Stadium (23.112) Απόσταση
1.325 χλμ. Καιρός
Άστατος
Α΄ Γύρος: Σινσινάτι - Μόντρεαλ 4-3
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Emanuel Vera Ramirez Brayan | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Bode Hidalgo | Μ | 3/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
17 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Μόντρεαλ - Σινσινάτι Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Μάρκος Λιάκουρας
51.6%
83.9%
61.3%
74.2%
93.5%
71%
Το Μόντρεαλ γνώρισε την ήττα με 2-0 από την Κολόμπους και οι ελπίδες για μία θέση στην 9άδα… αργοπεθαίνουν. Ξόδεψε αρκετή ενέργεια στη ρεβάνς με το Βανκούβερ και για την πρόκριση στον τελικό της Τσάμπιονσιπ του Καναδά. Φαίνεται ξεκάθαρα πλέον ότι έχει παρατήσει το πρωτάθλημα και ο μοναδικός στόχος είναι ο εγχώριος τίτλος. Εκτός οι Περέιρα (Μ) και Γκιλιέρ (Τ). Το Σινσινάτι βρήκε τα ψυχικά αποθέματα στο δεύτερο ημίχρονο και κατάφερε να πάρει την ισοπαλία με 2-2 μέσα στο Χιούστον. Απάντησε στα γκολ των γηπεδούχων και με εύστοχο πέναλτι του Ντένκεϊ στην εκπνοή απέσπασε το Χ. Οριακά εντός 9άδας, 1-4-2 η φόρμα του. Μονόπλευρο το ενδιαφέρον στην αναμέτρηση. Στο 1,70 το Χ2 και Over 1,5.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Μόντρεαλ - Σινσινάτι
1
2.80
X
3.85
2
2.35
1
2.80
Μόντρεαλ
X
3.85
Ισοπαλία
2
2.35
Σινσινάτι
Μόντρεαλ - Σινσινάτι Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.80 | 3.75 | 2.35 | 4.70% | 2.60 | 1.48 | 5.69% | 1.40 | 2.75 | 7.23% |
|
|
2.77 | 3.85 | 2.32 | 4.92% | 2.62 | 1.50 | 4.61% | 1.42 | 2.70 | 6.94% |
|
|
2.77 | 3.85 | 2.31 | 5.09% | 2.67 | 1.47 | 5.20% | 1.41 | 2.77 | 6.56% |
|
|
2.75 | 3.80 | 2.30 | 5.80% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.44 | 2.65 | 6.70% |
|
|
2.75 | 3.80 | 2.30 | 5.80% | ||||||
|
|
2.80 | 3.80 | 2.25 | 6.08% | 2.66 | 1.44 | 6.58% | 1.40 | 2.75 | 7.23% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Μόντρεαλ, έχει επαληθευτεί 4 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ