Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
V. Caceres Γήπεδο
Estadio victoria de Aguascalientes (23.851) Απόσταση
221 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Manuel Capasso | Α | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| Aldo Rocha | Μ | 14/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Νεκάξα - Άτλας Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Μάρκος Λιάκουρας
83.3%
91.7%
66.7%
66.7%
91.7%
41.7%
Η Νεκάξα κοίταξε στα ίσα την Πατσούκα και έφτασε πολύ κοντά στη νίκη. Το τρίποντο, ωστόσο, δεν ήρθε και περιορίστηκε στην ισοπαλία με 3-3. Προηγήθηκε δις με δύο γκολ διαφορά αλλά κάποια αβίαστα λάθη στην άμυνα έδωσαν την ευκαιρία στους γηπεδούχους να ισοφαρίσουν. ‘’Στοπ’’ στο αρνητικό σερί των τριών ηττών αλλά βρίσκεται ακόμα πολύ μακριά από τα πλέι οφ. Η Άτλας με τη σειρά της, δεν τα πήγε άσχημα κόντρα στην Τσίβας και απέσπασε το Χ. Το ματς έληξε στο 1-1 και άξιζε τον βαθμό και με το παραπάνω. 1-3-1 η φόρμα της στο Απερτούρα, στο οποίο βρίσκεται σταθερά σε τροχιά πλέι οφ. 4 σερί ήττες για τη Νεκάξα στα τελευταία εντός, 3/4 νίκες στις πρόσφατες εξόδους της η Άτλας.
17/10
04:00
Αγώνας
Νεκάξα - Άτλας
Σημείο
Χ2 & Over 1,5
Stake
10.00
Result
0-2
Profit
+9.50
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Νεκάξα - Άτλας
1
3.45
X
3.90
2
2.50
1
3.45
Νεκάξα
X
3.90
Ισοπαλία
2
2.50
Άτλας
Νεκάξα - Άτλας Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.75 | 3.50 | 2.50 | 4.70% | 2.15 | 1.67 | 6.01% | 1.57 | 2.25 | 7.53% |
|
|
3.45 | 3.80 | 2.00 | 5.03% | 2.21 | 1.66 | 5.20% | 1.58 | 2.29 | 6.51% |
|
|
3.30 | 3.90 | 2.00 | 5.61% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.57 | 2.30 | 6.69% |
|
|
3.10 | 3.60 | 2.16 | 5.96% | 2.15 | 1.64 | 6.97% | 1.55 | 2.30 | 7.40% |
|
|
3.15 | 3.55 | 2.15 | 6.04% | 2.20 | 1.67 | 5.06% | 1.56 | 2.40 | 5.45% |
|
|
3.30 | 3.65 | 2.05 | 6.09% | 2.15 | 1.65 | 6.64% | 1.57 | 2.35 | 5.88% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Νεκάξα, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ