Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Γήπεδο
- Απόσταση
3.568 χλμ. Καιρός
Αίθριος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Andres Julio Santos Anderson | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
10 | |
| Bernard Kamungo | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
6 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Belal Halbouni | Α | 7/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| S. Adekugbe | Α | 5/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| S. Schonlau | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| N. Djordjevic | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
2 | |
| R. Gauld | Μ | 3/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
14 | |
| R. Priso | Μ | 9/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| T. Müller | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ντάλας - Βανκούβερ Γ. Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Μάρκος Λιάκουρας
58.3%
75%
58.3%
45.5%
81.8%
54.5%
Το Ντάλας είχε εύκολο βράδυ κόντρα στη Ρεάλ Σολτ Λέικ και νικώντας την με 3-1 επέστρεψε στην πρώτη 7άδα. Ξανά ''καβάλα'' στο άλογο η ομάδα του Κουίλ που πάει στο ματς με τους ισχυρούς Καναδούς έχοντας πανηγυρίσει δύο σερί νίκες στο MLS. Απών ο Χούλιο (Ε). Τεράστια πρόκληση ο αγώνας με το Βανκούβερ, το οποίο στο ντέρμπι κορυφής με το Σαν Χοσέ απέσπασε το Χ και χάρη στο γκολ του Μπερχάλτερ στο 76' απέφυγε την ήττα. Σταθερά στο -3 από την κορυφή με παιχνίδι λιγότερο. Από τις καλύτερες άμυνες στο πρωτάθλημα με μόλις 7 γκολ παθητικό σε 11 αγωνιστικές. Αήττητο σερί 6 αγώνων (4-2-0). Εκτός οι Γκολντ (Μ) και Τόμας Μίλερ (Ε). Σχεδόν ανίκητο φέτος στην έδρα του το Ντάλας (3-4-1). Στο 3,60 η ισοπαλία.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ντάλας - Βανκούβερ Γ.
1
3.80
X
3.60
2
2.05
1
3.80
Ντάλας
X
3.60
Ισοπαλία
2
2.05
Βανκούβερ Γ.
Ντάλας - Βανκούβερ Γ. Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
3.70 | 3.50 | 2.02 | 4.86% | 2.37 | 1.60 | 4.48% | 1.47 | 2.55 | 6.75% |
|
|
3.50 | 3.60 | 2.05 | 4.88% | 2.35 | 1.57 | 5.88% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
|
|
3.80 | 3.50 | 1.98 | 5.12% | 2.40 | 1.57 | 5.09% | 1.49 | 2.55 | 5.95% |
|
|
3.65 | 3.50 | 1.98 | 6.08% | 2.30 | 1.57 | 6.69% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
|
|
3.55 | 3.45 | 2.00 | 6.68% | 2.30 | 1.60 | 5.64% | 1.50 | 2.45 | 6.96% |
|
|
3.60 | 3.50 | 1.95 | 7.09% | 2.36 | 1.54 | 6.81% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντάλας, έχει επαληθευτεί 6 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ