Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Σέργκι Ντέμιαντσουκ (ΗΠΑ) Γήπεδο
Toyota Stadium (20,500) Απόσταση
1.670 χλμ. Καιρός
Άστατος
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Logan Farrington | Ε | 13/5 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
3 | |
| Andres Julio Santos Anderson | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Sam Sarver | Ε | 9/3 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Rudy Camacho | Α | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
5 | |
| Taha Habroune | Μ | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
1 | |
| Sekou Bangoura | Μ | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
| Wessam Abou Ali | Ε | 0/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
31 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Ντάλας - Κολόμπους Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Μάρκος Λιάκουρας
61.3%
74.2%
67.7%
71%
90.3%
71%
Το Ντάλας κέρδισε με 3-0 το Σαν Χοσέ και μείωσε σε απόσταση αναπνοής από το πρώτο Βανκούβερ. Κονιορτοποίησε την αντίπαλό της και δεν της άφησε κανένα περιθώριο αντίδρασης. Νίκη ψυχολογίας και 6η στις τελευταίες 7 αγωνιστικές στο MLS (6-1-0). Τιμωρημένος ο χρήσιμος στράικερ Σάρβερ. Η Κολόμπους με τη σειρά της, επικράτησε με 4-2 του Τορόντο και επέστρεψαν τα χαμόγελα στις τάξεις της μετά τον χαμένο τελικό στο κύπελλο. 3η διαδοχική νίκη και 5η συνολικά στις τελευταίες 7 αναμετρήσεις στο πρωτάθλημα. Τιμωρημένος ο Μπανγκουρά (Μ). Εκτός επίσης, ο Άμπου Άλι (Ε). Αμφότερες διανύουν καλό φεγγάρι στο MLS και το επερχόμενο παιχνίδι τους πιθανόν να κριθεί στις λεπτομέρειες. Στο 1,70 το G/G και Over 2,5.
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Ντάλας - Κολόμπους
1
2.25
X
3.90
2
2.95
1
2.25
Ντάλας
X
3.90
Ισοπαλία
2
2.95
Κολόμπους
Ντάλας - Κολόμπους Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
2.25 | 3.85 | 2.92 | 4.46% | 2.60 | 1.50 | 4.88% | 1.44 | 2.67 | 6.45% |
|
|
2.20 | 3.80 | 2.95 | 5.36% | 2.65 | 1.47 | 5.45% | 1.43 | 2.75 | 5.92% |
|
|
2.20 | 3.90 | 2.88 | 5.50% | 2.70 | 1.44 | 6.09% | 1.40 | 2.75 | 7.23% |
|
|
2.20 | 3.75 | 2.95 | 5.68% | 2.60 | 1.48 | 5.69% | 1.42 | 2.70 | 6.94% |
|
|
2.15 | 3.80 | 2.95 | 6.30% | 2.50 | 1.45 | 8.23% | 1.45 | 2.70 | 5.66% |
|
|
2.22 | 3.75 | 2.85 | 6.37% | 2.50 | 1.50 | 6.25% | 1.45 | 2.60 | 6.91% |
|
|
2.18 | 3.65 | 2.90 | 7.19% | 2.62 | 1.44 | 7.07% | 1.40 | 2.72 | 7.57% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Ντάλας, έχει επαληθευτεί 7 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ