Απουσίες
Προγνωστικό
Αποδόσεις
Στατιστικά
Διαιτητής
Τζ. Ντίκερσον Γήπεδο
CITYPARK (22.423) Απόσταση
2.953 χλμ. Καιρός
Αίθριος
Α΄ Γύρος: ΛA Γκάλαξι - Σεντ Λούις 1-3
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Απουσίες
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Kyle Hiebert | Α | 22/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
20 | |
| Pompeu Celio | Ε | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
16 | |
| Παίχτης | Θέση | Συμ/Γκολ | Αξιολόγηση |
|
|
|---|---|---|---|---|---|
| Riqui Puig | Μ |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
59 | ||
| Elijah Wynder | Μ | 1/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
8 | |
| Joseph Paintsil | Ε | 2/1 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
4 | |
| Klauss Joao | Ε | 2/0 |
☆☆☆☆☆
★★★★★
|
0 | |
Tιμωρημένοι
Τραυματίες
Άρρωστοι
Αμφίβολοι
Επιστρέφουν
Άλλοι λόγοι
Αγώνες που απουσιάζουν
Σεντ Λούις - ΛA Γκάλαξι Προγνωστικά
Ομάδα
Goal/Goal
1.5+
2.5+
Τελ. 5
Εκτίμηση από Μάρκος Λιάκουρας
70.4%
88.9%
55.6%
75%
89.3%
64.3%
Το Σεντ Λούις δεν αντιμετώπισε καμία δυσκολία απέναντι στη Νιου Γιορκ RB στο Χάρισον και επικράτησε άνετα με 3-0. Πήρε από νωρίς προβάδισμα και έβαλε τις βάσεις για ένα εύκολο βράδυ. 4η διαδοχική νίκη και επέκτεινε το αήττητο σερί στα 19 παιχνίδια σε πρωτάθλημα και κύπελλο (13-6-0)! Στο -3 πλέον από το πρώτο Βανκούβερ στη Δυτική περιφέρεια. Η Λος Άντζελες Γκάλαξι με τη σειρά της, σκόραρε τρία γκολ και πέρασε το εμπόδιο του Κολοράντο, νικώντας το με 3-2. Βρήκε τα ψυχικά αποθέματα στο 2ο ημίχρονο και γύρισε... τούμπα τον αγώνα. Επική ανατροπή που της τόνωσε το ηθικό ενόψει της τελευταίας στροφής στο MLS. Εκτός αποστολής ο Λοζάνο (Ε). 9/10 Over 2,5 στις συναντήσεις των δύο ομάδων!
12/10
02:00
Αγώνας
Σεντ Λούις - ΛA Γκάλαξι
Σημείο
G/G & Over 2,5
Stake
10.00
Result
6-2
Profit
+6.50
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΨΗΦΙΣΕ
Εσύ που θα πόνταρες;
Ψήφισε και δες που ποντάρουν οι αναγνώστες μας!
Σεντ Λούις - ΛA Γκάλαξι
1
1.50
X
4.85
2
6.50
1
1.50
Σεντ Λούις
X
4.85
Ισοπαλία
2
6.50
ΛA Γκάλαξι
Σεντ Λούις - ΛA Γκάλαξι Αποδόσεις
1X2
U/O
GG/NG
| BOOKMAKER | 1 | X | 2 | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | U | O | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. | GG | NG | ΓΚΑΝΙΟΤΑ ΓΚΑΝ. |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
|
|
1.48 | 4.50 | 6.50 | 4.92% | 2.88 | 1.40 | 5.79% | 1.50 | 2.50 | 6.25% |
|
|
1.49 | 4.65 | 6.00 | 5.02% | 2.92 | 1.40 | 5.37% | 1.51 | 2.46 | 6.43% |
|
|
1.50 | 4.60 | 5.90 | 5.08% | 2.95 | 1.39 | 5.52% | 1.49 | 2.52 | 6.36% |
|
|
1.50 | 4.85 | 5.40 | 5.49% | 2.95 | 1.40 | 5.06% | 1.50 | 2.47 | 6.68% |
|
|
1.48 | 4.60 | 5.90 | 5.89% | 2.75 | 1.43 | 5.92% | 1.55 | 2.35 | 6.60% |
|
|
1.50 | 4.75 | 5.33 | 6.09% | 2.85 | 1.38 | 7.02% | 1.52 | 2.40 | 6.94% |
|
|
1.47 | 4.70 | 5.80 | 6.14% | 2.80 | 1.40 | 6.67% | 1.55 | 2.40 | 5.82% |
Betting facts
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
Στους τελευταίους 10 αγώνες της ομάδας Σεντ Λούις, έχει επαληθευτεί 9 φορές το σημείο Over 2.5 γκολ (σε όλες τις διοργανώσεις).
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ
ΕΕΕΠ | 21+ | ΠΑΙΞΕ ΥΠΕΥΘΥΝΑ