ΕΡΓΚΡΙΤΕ

1 - 3 03-10-20

ΜΠΡΑΓΚΕ

Για τον αγώνα ΕΡΓΚΡΙΤΕ-ΜΠΡΑΓΚΕ γράφει ο Γιάννης Δρόσος Ημερομηνία: 03:28 03/10/20
1.76

Απογοητευτική στο ντέρμπι με την Γκάις, γνώρισε δίκαια την ήττα με 0-2. Μονίμως σε παθητικό ρόλο, μπροστά δεν μπόρεσε να πατήσει περιοχή, πίσω είχε προβλήματα. Στο τέλος της αναμέτρησης οι παίκτες της παραδέχτηκαν την ανωτερότητα της αντιπάλου.

Ηττήθηκε πραγματοποιώντας κακή εμφάνιση στο ντέρμπι με την Γκάις και όπως είναι λογικό έπεσε η ψυχολογία της. Στο -10 πλέον από τον στόχο της που είναι η άνοδος, δεν έχει άλλη επιλογή πέρα από το να παλέψει μέχρι τέλους να σώσει την εικόνα της.

Εκτός αποστολής ο στόπερ Στάνισιτς (8/0), οι χαφ Βίεντε (10/0) και Τζόμπε (10/0) και ο μπακ Φράνσον (6/0).

4/5 n/g στα πέντε τελευταία εντός έδρας.

Προβληματική για ακόμα μια αγωνιστική, μοιραία γνώρισε την ήττα εντός έδρας από την Εστερ με 1-2 σκορ. Με προβλήματα στην άμυνα πήγε στα αποδυτήρια με το εις βάρος της 0-2, στην επανάληψη πήρε την μπάλα, δυσκολεύοταν όμως να δημιουργήσει. Μείωσε, αλλά δεν πλησίασε ποτέ την ισοφάριση.

Απέχει πολύ από την περσινή της εικόνα, παρότι μαθηματικά τρέφει ελπίδες ανόδου, ρεαλιστικά είναι εξαιρετικά δύσκολο να το καταφέρει όταν η συνολική της παρουσία έχει τέτοια προβληματική εικόνα.

Δεν αναφέρονται προβλήματα.

Μόλις μια νίκη στα πέντε τελευταία εκτός (1-2-2).

Αλλοπρόσαλλες αμφότερες και σταθερά μέτριες. Πληγωμένες θα ψάξουν την νίκη που θα τονώσει το ηθικό τους και θα βελτιώσει την βαθμολογία της. Καμία δεν δείχνει περισσότερο ικανή, το σετ είναι σωστά μοιρασμένο και έτσι δεν προκύπτει επιλογή. No bet.

Μπερδεμένο ζευγάρι ακόμα και στα γκολ. Τα πάντα φαντάζουν πιθανά και κάθε εκτίμηση εμπεριέχει υψηλό ρίσκο. No bet.

Έργκριτε

Μπράγκε

ΟΛΑ ΠΡΩΤΑΘΛΗΜΑ ΚΥΠΕΛΛΟ Α' ΣΟΥΗΔΙΑΣ

Β' ΣΟΥΗΔΙΑΣ 2010 0 - 1 2011 - 2012 - 2013 1 - 0 2014 - 2015 - 2016 - 2017 - 2018 4 - 1 2019 3 - 2