Matchmoney on the go

Sportingbet – ΑΕΚ – Παναθηναϊκός με πριμ 5%*

στις 23:35 08/03/2019

To παιχνίδι… ζωντανεύει με πριμ 5%* στη Supeleague και επιστροφή στη Serie A.

«Πράσινοι» και «κιτρινόμαυροι» ετοιμάζονται για τη μάχη του ΟΑΚΑ, σε μια προσπάθεια να τονώσουν τον… πληγωμένο εγωισμό τους. Οι παίκτες του Γιώργου Δώνη, μπορεί να πάλεψαν, ωστόσο έφυγαν με άδεια χέρια από το ντέρμπι με τον ΠΑΟΚ, επιτρέποντας από ένα γκολ στο πρώτο λεπτό των δύο ημιχρόνων. Με το ίδιο σκορ (2-0), ηττήθηκε και η ΑΕΚ στη Θεσσαλονίκη από την Άρη, σε μια από τις χειρότερες φετινές εμφανίσεις στο πρωτάθλημα. ΑΕΚ – Παναθηναϊκός με πριμ 5%* και αμέτρητα ειδικά στοιχήματα στη sportingbet!

Διάγει την καλύτερη της περίοδο στη σεζόν η Μίλαν, μετρώντας τέσσερις διαδοχικές νίκες στο πρωτάθλημα με 10 γκολ ενεργητικό. Συνολικά, από τις 22/12 και την ήττα από τη Φιορεντίνα, οι «ροσονέρι» μπήκαν στο χορτάρι εννέα φορές για παιχνίδι πρωταθλήματος, σημειώνοντας έξι νίκες και τρεις ισοπαλίες. Δοκιμάζονται στην έδρα της ουραγού και, μάλλον, καταδικασμένης Κιέβο, η οποία βρίσκεται στον βυθό του πίνακα με 10 βαθμούς, απέχοντας 12 από την πρώτη ομάδα που σώζεται. Κιέβο – Μίλαν με επιστροφή στοιχήματος*, ενισχυμένες αποδόσεις* και live alerts.

Νέο παιχνίδι στα φρουτάκια! Το «Fruit Blox» προσγειώθηκε στην sportingbet!

* Ισχύουν Όροι και Προϋποθέσεις
21+ | ΚΕΘΕΑ: 210-9237777 | Ρυθμιστής: UKGC | Συχνή συμμετοχή: κίνδυνος εθισμού και απώλειας περιουσίας.